Қазақстан Республикасы мемлекеттiк бюджетiнiң атқарылуын қамтамасыз етудiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 шілде N 820.
Мемлекеттiк бюджеттiң шығыстары мен түсiмдерiн бақылаудың тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында, сондай-ақ макроэкономикалық тұрақтылықты қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасындағы төлем жасамау дағдарысының проблемаларын шешу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1644 P991644_ қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi жергiлiктi бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк мекемелер мен өзге де шаруашылық жүргiзушi субъектiлер арасында клирингтiк ұйымдар арқылы берешектердi есепке алу көзделетiн мәмiлелердi жасасу практикасын тоқтату туралы
мәселенi қарасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрi
А.С.Павловқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

Отдельные вопросы обеспечения исполнения государственного бюджета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2002 года N 820
В целях повышения эффективности контроля за расходами и поступлениями в государственный бюджет, а также в целях поддержания макроэкономической стабильности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1644 P991644_ "О мерах по разрешению проблемы кризиса неплатежей в Республике Казахстан".
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы рассмотреть вопрос о прекращении практики заключения сделок, предусматривающих зачет задолженностей между государственными учреждениями, содержащимися за счет местного бюджета, и иными хозяйствующими субъектами через клиринговые организации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан Павлова А.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)