Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1997 жылғы 14 сәуiрдегi N 558 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 30 шілдедегі N 851 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.19. N 269 қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы  71-1-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келiсiм бойынша Мемлекеттiк кiрiс министрлігі белгiлеген тәртіппен төленетiн "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес босатылғандарды қоспағанда, ауыл шаруашылығы өндiрiсiнде пайдаланылатын импортталған тауарлардың, сондай-ақ импортталған жабдықтардың, шикiзаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердiң, дәрi-дәрмектердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 сәуiрдегі N 558 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 16, 131-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген қосылған құнға салынатын салығы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігімен келiсiм бойынша Мемлекеттiк кiрiс министрлiгі белгiлеген тәртіппен төленетiн "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес босатылғандарды қоспағанда, ауыл шаруашылығы өндiрiсiнде пайдаланылатын импортталған тауарлардың, сондай-ақ импортталған жабдықтардың, шикiзаттардың, материалдардың, қосалқы бөлшектердiң, дәрi-дәрмектердiң тiзбесiнде:
реттік нөмiрi 212-3-жол алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 212-6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"212-6 Кадмий-никельдi күш аккумуляторлары;     8507 30 930,
басқалары                                       8507 30 980".
2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 558
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2002 года N 851. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 марта 2003 г. N 269
В соответствии с пунктом 2 статьи 71-I Закона Республики Казахстан от 24 апреля 1995 года Z952235_  "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 1997 года N 558 P970558_  "Об утверждении перечня импортируемых товаров, используемых в сельскохозяйственном производстве, а также импортируемых оборудования, сырья, материалов, запасных частей, медикаментов, за исключением освобожденных в соответствии с Законом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством государственных доходов по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 16, ст. 131) следующие изменения:
в перечне импортируемых товаров, используемых в сельскохозяйственном производстве, а также импортируемых оборудования, сырья, материалов, запасных частей, медикаментов, за исключением освобожденных в соответствии с Законом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", по которым налог на добавленную стоимость уплачивается в порядке, устанавливаемом Министерством государственных доходов по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 212-3, исключить;
строку, порядковый номер 212-6, изложить в следующей редакции:
"212-6 Аккумуляторы кадмий-никелевые: силовые;      8507 30 930,
прочие                                              8507 30 980".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан