Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 86 қаулысына өзгерiс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 3 желтоқсан N 86а
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Парламентi Шаруашылық басқармасының республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 86 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзілсін:
3-қосымшадағы 6-тармақ кестесiнiң "Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны) iске асыру жөнiндегi iс-шаралар" деген 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жабдықтар сатып алуға теңдер жарияланады. Мыналарды сатып алу: көшiру-көбейту техникасының шығыстық және тез тозатын бөлшектер жиынтығымен 6 машина, 134 компьютер, 141 принтер, 72 сканер-көшiргiш, конгресс-жүйелер ақпаратын көрсетуге арналған 3 экран, Парламенттiң жергiлiктi компьютерлiк желiсiн қайта жаңарту мен әкiмшiлiктендiруге арналған жабдықтар мен бағдарламалық өнiм жиынтығы, "Құжат айналымы" жүйесiн құруға арналған бiр базалық бағдарламалық өнiм.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 86
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2002 года N 86a
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 86 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан на 2002 год" следующее изменение:
в приложении 3 графу 5 "Мероприятия по реализации программы (подпрограммы)" таблицы пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Объявляется тендер на приобретение оборудования. Закуп: 6 машин копировально-множительной техники с комплектом расходных и быстроизнашивающихся частей, 134 компьютера, 141 принтер, 72 сканер-копиров, 3 экрана для отображения информации конгресс- систем, комплекта оборудования и программного продукта для реконструкции и администрирования локальной компьютерной сети Парламента, одного базового программного продукта для создания системы "Документооборот".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан