Атырау қаласының бас жоспары туралы
Қазақстан Республикасының Үкiметiнің қаулысы 2002 жылғы 6 тамыз N 880
"Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс
қызметi туралы"
Z010242_
Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес
және Атырау қаласының кешендi дамуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Атырау қаласының бас жоспары бекiтiлсiн.
2. "Гурьев қаласының түзетiлген бас жоспарын және оның негiзгi
ережелерiн бекiту туралы" Қазақ KCP Министрлер Кеңесiнiң 1974 жылғы
12 ақпандағы N 64 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.

О генеральном плане города Атырау
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2002 года N 880
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан Z010242_ "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан" и в целях обеспечения комплексного развития города Атырау Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить генеральный план города Атырау.
2. Признать утратившим силу постановление Совета Министров Казахской ССР от 12 февраля 1974 года N 64 "Об утверждении откорректированных генерального плана города Гурьева и его основных положений".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)