"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiм) нотариат мәселелерi бойынша толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 тамыз N 899
Ескерту. Заңның жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарылып алынды - ҚР Үкіметінің 2003.04.15. N 360 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiм) нотариат мәселелерi бойынша толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне
(Ерекше бөлiм) нотариат мәселелерi бойынша толықтыру
енгізу туралы
1-бап. Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 шiлдедегi Азаматтық кодексiне (Ерекше бөлiм) (Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1999 ж., N 16-17, 642-құжат; N 23, 929-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; N 10, 244-құжат; N 22, 408-құжат; 2001 ж., N 24, 338-құжат, 2002 жылғы 24 мамырда "Егемен Қазақстан" және 2002 жылғы 25 мамырда "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне мемлекеттiк мүлiк мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 21 мамырдағы Заңы ) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
846-баптың 2-тармағы "жазбаша нысанда жасалады" деген сөздерден кейiн "және тараптардың бiреуi жеке тұлға болған жағдайда, нотариатта куәландырылуға тиiс" деген сөздермен толықтырылсын.
2-бап. Осы Заң жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть) по вопросам нотариата"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 2002 года N 899
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в  K990409_   Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть) по вопросам нотариата". <*>
Сноска. Проект Закона отозван из Парламента - постановлением Правительства РК от 15 апреля 2003 г. N 360 .
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнения в Гражданский кодекс
Республики Казахстан (Особенная часть)
по вопросам нотариата
Статья 1. Внести в K990409_ Гражданский кодекс Республики Казахстан (Особенная часть) от 1 июля 1999 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 16-17, ст. 642; N 23, ст. 929; 2000 г., N 3-4, ст. 66; N 10, ст. 244; N 22, ст. 408; 2001 г., N 24, ст. 338; Закон Республики Казахстан от 21 мая 2002 г. Z020323_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственного имущества", опубликованный в газетах "Егемен Казахстан" 24 мая 2002 г. и "Казахстанская правда" 25 мая 2002 г.) следующее дополнение:
пункт 2 статьи 846 дополнить словами "и подлежит нотариальному удостоверению в случае, когда одной из сторон является физическое лицо".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан