Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 19 тамыз N 924. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялаудың тәртiбiнде:
5-тармақтың з) тармақшасы алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулымен бекiтiлген экспорты лицензия бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесінде:
мына:
"Қара металдардың қалдықтары мен                      7204
сынықтары; қайта қорытуға арналған
қара металдар құймалары (шихталық
құймалар)
Темiр жол немесе трамвай                          7302-ен*
жолдарына пайдалануға арналған
қара металдар бұйымдары:
рельстер, рельстердi қосуға және
бекiтуге арналған қатырма рельстер
және тiстi рельстер, ауыстырғыш
рельстер, нығарланып
қиыстыратын шаңбақтар,
ауыстырғыш аспалар және басқа да
көлденең жалғағыштар, түйiстiрушi
жапсырмалар және астарлар,
сыналар, тірек тақталары, ілмекті
рельс бұрандалары, көпшiктер
және тартқылар, көтерме аяқтар,
көлденең белдiктер және басқа да
бөлшектер
Темiр жол немесе трамвай                             8607*
локомотивтерінің немесе жылжымалы
құрамның бөлiктерi
Мыс қалдықтары мен сынықтары                        7404 00
Өңделмеген қайталама алюминий                  7601 20 910,
қорытпалар: кесек түрінде басқалар   7601 20 990, 7603-7616
және олардан жасалған бұйымдар               (тек қайталама
қорытпалардан)"
деген жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2002 года N 924. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578  (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие изменения:
1) в Правилах лицензирования экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
подпункт з) пункта 5 исключить;
2) в перечне товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям, утвержденном указанным постановлением:
строки:
"Отходы и лом черных металлов;                       7204
слитки черных металлов для
переплавки (шихтовые слитки)
Изделия из черных металлов,                          7302*
используемые для железно-
дорожных или трамвайных путей:
рельсы, контррельсы и зубчатые
рельсы, переводные рельсы,
крестовины глухого пересечения,
переводные штанги и прочие
поперечные соединения,
стыковые накладки и подкладки,
клинья, опорные плиты,
крюковые рельсовые болты,
подушки и растяжки, станины,
поперечины и прочие детали,
предназначенные для соединения
или крепления рельсов
Части железнодорожных или                            8607*
трамвайных локомотивов или
подвижного состава
Отходы и лом медные                                 7404 00
Сплавы алюминиевые необ-                          7601 20 910,
работанные вторичные: в                 7601 20 990, 7603-7616
слитках, прочие и изделия из них          (только из вторичных
сплавов)"
исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан