"ҚазТрансОйл" жабық акционерлiк қоғамының объектiлерiн топографиялық аэрофото суретке түсiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 22 тамыз N 940
"ҚазТрансОйл" жабық акционерлiк қоғамының магистралдық құбыр желiлерiн пайдалану тиiмдiлiгiн арттыру, мұнай құбырлары мен су ағызғыларды пайдалану кезiнде экологиялық қатерлердi төмендету, олар орналасқан аумақтарда жедел топографиялық ақпарат пен орын алып отырған жағдай карталарын жаңарту және мұнай мен су тасымалдау кезiнде шығындарды азайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Топографиялық аэрофото суретке түсiру жөнiндегi жұмыстарды жүргiзуге тартылған "Интеринж - Алматы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгiнiң әуе кемелерiмен "ҚазТрансОйл" жабық акционерлiк қоғамының объектiлерiн топографиялық аэрофото суретке түсiрудi жүргiзуiне рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметiне келiсу үшiн авиациямен аралап ұшу кестесiн ұсынсын.
3. Алғашқы фото материалдарды өңдеу Қазақстан Республикасының аумағында Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк құпияларды қорғау жөнiндегi агенттiгi, Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгi және Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi өкiлдерiнiң
қатысуымен жүргiзiлсiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық ресурстар министрлігіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Омарбекова А.Т.

О топографической аэрофотосъемке объектов закрытого акционерного общества "КазТрансОйл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2002 года N 940
С целью повышения эффективности использования магистральных трубопроводов закрытого акционерного общества "КазТрансОйл", снижения экологических рисков при эксплуатации нефтепроводов и водоводов, обновления оперативной топографической информации и ситуационных карт на территориях их полегания и сокращения затрат при транспортировке нефти и воды Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить проведение топографических аэрофотосъемок объектов закрытого акционерного общества "КазТрансОйл" воздушными судами, привлекаемыми к проведению работ по топографической аэрофотосъемке товариществом с ограниченной ответственностью "Интеринж-Алматы".
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан представить в Министерство обороны Республики Казахстан и Службу охраны Президента Республики Казахстан график авиаоблетов для его согласования.
3. Обработку первичных фотоматериалов производить на территории Республики Казахстан с участием представителей Министерства обороны Республики Казахстан, Агентства Республики Казахстан по защите государственных секретов, Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)