Б.М.Сапарбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 тамыз N 949
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Бердібек Мәшбекұлы Сапарбаев Қазақстан Республикасы Кедендік бақылау
агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Икебаева А.Ж.

О Сапарбаеве Б.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 949
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Сапарбаева Бердибека Машбековича Председателем Агентства таможенного контроля Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)