Н.А.Коржова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 тамыз N 950
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Наталья Артемовна Коржова Қазақстан Республикасының Экономика және
бюджеттік жоспарлау бірінші вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы
атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Коржовой Н.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2002 года N 950
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Коржову Наталью Артемовну первым вице-Министром экономики и
бюджетного планирования Республики Казахстан, освободив от ранее
занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)