Б.Ғ.Мұхамеджанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 3 қыркүйек N 965
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігі
төрағасының міндеттерін атқару Бектас Ғафурұлы Мұхамеджановқа жүктелсін,
ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Мухамеджанове Б.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 965
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Возложить исполнение обязанностей Председателя Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам на Мухамеджанова Бектаса Гафуровича, освободив его от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)