Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 3 қыркүйек N 967
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне мыналар тағайындалсын,
олар бұрынғы атқарған қызметтерінен босатылсын:
Рахметов Нұрлан Құсайынұлы - вице-министрі;
Қанатов Сәбит Сарқытұлы - Салық комитетінің төрағасы;
Нұқышев Азат Ғалымұлы - Дәрменсіз борышкерлермен жұмыс жөніндегі
комитеттің төрағасы;
Раханов Мақсұтбек Смағұлұлы - Мемлекеттік меншік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы;
Сәтқалиева Валентина Адамовна - қазынашылық комитетінің төрағасы;
Сутулов Федор Федорович - Қаржылық бақылау комитетінің төрағасы.
Рақымберген Құрманғалиұлы Тоқсейітов Қазақстан Республикасының қаржы
вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Кадровые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2002 года N 967
Правительство Республики Казахстан постановляет:
назначить в Министерство финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемых должностей:
Рахметова Нурлана Кусаиновича - вице-Министром;
Канатова Сабита Саркитовича - Председателем Налогового комитета;
Нукушева Азата Галимовича - Председателем Комитета по работе с несостоятельными должниками;
Раханова Максудбека Смагуловича - Председателем Комитета государственного имущества и приватизации;
Саткалиеву Валентину Адамовну - Председателем Комитета казначейства;
Сутулова Федора Федоровича - Председателем Комитета финансового контроля.
Назначить Токсеитова Ракимбергена Курмангалиевича вице-Министром финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)