Тауар-материалдық құндылықтарды беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 қыркүйек N 980
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Еуразия қаржы-өнеркәсiптiк компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының қосымшаға сәйкес тауар-материалдық құндылықтарын (бұдан әрi - ТМҚ) республикалық меншiкке беру туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) ТМҚ-ны республикалық меншiкке қабылдау жөнiндегі қажетті
ұйымдастыру шараларын жүзеге асырсын;
2) ТМҚ-ны "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
Қазақстан Республикасы Президентінiң Әкiмшілігі мен Үкiметiнiң әкiмшiлiк
ғимараттар дирекциясы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының
теңгерiмiне берсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 5 қыркүйектегi
N 980 қаулысына
қосымша
Республикалық меншiкке берiлетiн тауар-материалдық құндылықтар
___________________________________________________________________________
N | Тауарлар (жұмыстар,     |Өлшем |  Саны  |  Құны  |Тауарлар (жұмыстар,
| қызмет көрсетулер)      |бір.  |(көлемi)|теңгемен|қызмет көрсетулер)
|     атаулары            |лігі  |        |        |     ҚҚС-сыз
|                         |      |        |        |  (акцизделетiн
|                         |      |        |        | тауарлар бойынша
|                         |      |        |        |    акциздердi
|                         |      |        |        |   есептемегенде)
___________________________________________________________________________
1           2                  3       4        5              6
___________________________________________________________________________
1.  0 Minytes Plastic          Дана    10      8276.65      82766.50
Box Bet
2.  120 min Professional Hi-8  Дана    10      2759.05      2759.05
3.  ASM 150\230\V35-sрееd      Дана    1       255465.71    255465.71
4.  АSМ 150\S\230\V35-sрееd    Дана    1       237256.80    237256.80
5.  Asse for Philips LCD Proj  Дана    1       34485.83     34485.83
6.  Blank Mini-disk            Дана    10      3035.01      30350.13
7.  Cable V35 DТЕ. male        Дана    2       13794.05     27588.10
8.  CD-Writer Рlus 7570i       Дана    20      3560.70      71214.00
9.  Cisco 3620/ NM-1Fe-TX      Дана    2       869022.00    1738044.00

О передаче товарно-материальных ценностей
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2002 года N 980
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением закрытого акционерного общества "Евразийская финансово-промышленная компания" о передаче в республиканскую собственность товарно-материальных ценностей (далее - ТМЦ) согласно приложению.
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) осуществить необходимые организационные меры по приему ТМЦ в республиканскую собственность;
2) передать ТМЦ на баланс Республиканского государственного казенного предприятия "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан Управления Делами Президента Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 сентября 2002 года N 980
Товарно-материальные ценности,
передаваемые в республиканскую собственность
___________________________________________________________________________
N  !   Наименование товаров   ! Ед. !Кол-во !Цена в тенге!Стоимость това-
п/п!      (работ, услуг)      !изм. !(объем)!            !ров (работ,услуг)
!                          !     !       !            !без НДС (без
!                          !     !       !            !акциза по подак-
!                          !     !       !            !цизным товарам)
___!__________________________!_____!_______!____________!_________________
1 !            2             !  3  !   4   !     5      !       6
___!__________________________!_____!_______!____________!_________________
1.  0 Minytes Plastic          шт.     10      8276.65      82766.50
Box Bet
2.  120 min Professional Hi-8  шт.     10      2759.05      27590.50
3.  ASM 150\230\V35-sрееd      шт.     1       255465.71    255465.71
4.  АSМ 150\S\230\V35-sрееd    шт.     1       237256.80    237256.80
5.  Asse for Philips LCD Proi  шт.     1       34485.83     34485.83
6.  Blank Mini-disk            шт.     10      3035.01      30350.13
7.  Cable V35 DТЕ. male        шт.     2       13794.05     27588.10
8.  CD-Writer Рlus 7570i       шт.     20      3560.70      71214.00
9.  Cisco 3620. NM-1Fe-TX      шт.     2       869022.00    1738044.00

10. CoolPix 950 1600х1200 Со   Дана    1       188979.47    188979.47
11. Daptec AHA-8920            Дана    1       89661.74     89661.74
12. DDS 2 Date Cartrige 8GB    Дана    10      1284.97      12849.69
13. Entry Level-l 233 MHz PIX  Дана    1       1241460.00   1241460.00
14. HP 50 15 Color Dispay      Дана    1       31665.55     31665.55
15. HP 9.1 GB 10kRPM ULTFL     Дана    1       131570.03    131570.03
16. HP 9. GB Hot-swap Wide U   Дана    2       101911.03    203822.05
17. HP Amplifed Speakers 4W    Дана    8       5129.01      41032.06
18. HP Brio Bax Р400-64М8.4С   Дана    8       153869.98    1230959.80
19. HP Color Lazer Jet 4500N   Дана    1       467185.11    467185.11
20. HP DesignJet 450           Дана    1       256456.85    256456.85
Color Pr
21. HP DesignJet Stand (а2\D)  Дана    1       30220.94     30220.94
22. HP Dtsiing Jet 4xxD-size   Дана    1       30220.94     30220.94
23. НРКауаХU6|450-512slоt      Дана    1       596525.14    596525.14
24. HP Laser Jet 5000 N Print  Дана    1       319001.58    319001.58
25. HPM700 17 Color monitor    Дана    6       64918.52     389511.12
26. HPNetServer10J100TXPC      Дана    1       12934.00     12934.00
27. НРNеtSеrvеrLН4450|1        Дана    1       1410475.33   1410475.33
28. HP Network Card 10ЦОО      Дана    8       9923.50      79388.02
29. HP P110021 Color Displny   Дана    2       181745.04    363490.07
30. HP Pro Curve Switch 2424B  Дана    1       270750.06    278750.06
31. HP Sure Store Date 8GB     Дана    1       129897.53    129897.53
32. HP W95 W98 5x Video DVI    Дана    1       43708.01     43708.01
33. HP 100MBATAPI 1 ZIP        Дана    1       17505.50     17505.50
34. Micro Videi DC 50          Дана    20      16616.60     332332.00
35. Philips LCA 3106           Дана    1       75729.80     75729.80
36. Philips LCA 5300           Дана    1       40693.13     40693.13
37. Philips LCA 7402           Дана    1       114491.43    114491.43
38. Philips Video Projector    Дана    20      71807.45     1436149.00
39. Philips Brillians 80       Дана    1       296571.83    296571.83
40. Scanner Opal Ultra         Дана    20      33233.20     664664.00
41. Sound Works 200 CSW200     Дана    20      830.83       16616.66
42. UDIO TAPE SONY 90 min      Дана    10      345.11       3451.10
43. uper VHS Size Tape Panas   Дана    10      2897.07      28970.73
44. VHS FULL SIZE TAPE Pan     Дана    10      441.66       4416.58
45. WACOM PL 400               Дана    20      18396.95     367939.00
46. APC Back UPS 650           Дана    9       26111.80     235006.20

10. CoolPix 950 1600х1200 Со   шт.     1       188979.47    188979.47
11. Daptec AHA-8920            шт.     1       89661.74     89661.74
12. DDS 2 Date Cartrige 8GB    шт.     10      1284.97      12849.69
13. Entry Level-1233           шт.     1       1241460.00   1241460.00
MHz PIX
14. HP 50 15 Color Dispay      шт.     1       31665.55     31665.55
15. HP 9.1 GB 10kRPM ULTFL     шт.     1       131570.03    131570.03
16. HP 9. GB Hot-swap Wide U   шт.     2       101911.03    203822.05
17. HP Amplifed Speakers 4W    шт.     8       5129.01      41032.06
18. HP Brio Bax Р400-64М8.4С   шт.     8       153869.98    1230959.80
19. HP Color Lazer Jet 4500N   шт.     1       467185.11    467185.11
20. HP DesignJet 450           шт.     1       256456.85    256456.85
Color Pr
21. HP DesignJet Stand (а2\D)  шт.     1       30220.94     30220.94
22. HP DtsiingJet 4xxD-size    шт.     1       30220.94     30220.94
23. НРКаvаХU6\450-512slоt      шт.     1       596525.14    596525.14
24. HP Laser Jet 5000 N Print  шт.     1       319001.58    319001.58
25. HPM700 17 Color monitor    шт.     6       64918.52     389511.12
26. HPNetServer10J100TXPC      шт.     1       12934.00     12934.00
27. НРNеtSеrvеrLН4450\1        шт.     1       1410475.33   1410475.33
28. HP Network Card 10ЦОО      шт.     8       9923.50      79388.02
29. HP P110021 Color Display   шт.     2       181745.04    363490.07
30. HP Pro Curve Switch 2424B  шт.     1       278750.06    278750.06
31. HP Sure Store Date 8GB     шт.     1       129897.53    129897.53
32. HP W95 W98 5x Video DVI    шт.     1       43708.01     43708.01
33. HP 100MBATAPI 1 ZIP        шт.     1       17505.50     17505.50
34. Micro Videi DC 50          шт.     20      16616.60     332332.00
35. Philips LCA 3106           шт.     1       75729.80     75729.80
36. Philips LCA 5300           шт.     1       40693.13     40693.13
37. Philips LCA 7402           шт.     1       114491.43    114491.43
38. Philips Video Projector    шт.     20      71807.45     1436149.00
39. Philips Brillians 80       шт.     1       296571.83    296571.83
40. Scanner Opal Ultra         шт.     20      33233.20     664664.00
41. Sound Works 200 CSW200     шт.     20      830.83       16616.66
42. UDIO TAPE SONY 90 min      шт.     10      345.11       3451.10
43. uper VHS Size Tape Panas   шт.     10      2897.07      28970.73
44. VHS FULL SIZE TAPE Pan     шт.     10      441.66       4416.58
45. WACOM PL 400               шт.     20      18396.95     367939.00
46. APC Back UPS 650           шт.     9       26111.80     235006.20

47. APC Bask UPS Pro 1400      Дана    2       71214.00     142428.00
48. C4431 A HP CD-RW (ЛД 6i    Дана    50      1899.04      94952.08
49. Cable UTR (витая пара      Дана    305     71.21        21720.27
50. CDR Megadata               Дана    100     261.12       26111.67
51. Cinnector UTR-5            Дана    40      83.08        3323.32
52. CXA 140 16 Tool Kit        Дана    1       11869.00     11869.00
53. Diskettes 100MB            Дана    30      1780.35      53410.50
54. F/S Rack-Acryjic Dооr,27   Дана    1       371024.94    371024.94
55. Webcam-11 Creative         Дана    1       35607.82     35607.82
56. Xerox 581 5 A3             Дана    1       219576.50    219576.50
Барлығы                                                 14699087.72
___________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
___________________________________________________________________________
N  |  Тауарлар (жұмыстар,   |Өлшем  |       ҚҚС          |Бүкіл сатылатын
|  қызмет көрсетулер)    |бірлігі|____________________|     құны,
|       атаулары         |       | ставкасы | сомасы  |   теңгемен
___________________________________________________________________________
1             2                 3          7         8           9
___________________________________________________________________________
1.  0 Minytes Plastic          Дана      16%     13242.64   96009.14
Box Bet
2.  120 min Professional Hi-8  Дана      16%     4414.48    32004.98
3.  ASM 150\V35-sрееd          Дана      16%     40874.51   296340.22
4.  АSМ 150\S\230\V35-sрееd    Дана      16%     37961.09   275217.89
5.  Asse for Philips LCD Proi  Дана      16%     5517.73    40003.56
6.  Blank Mini-disk            Дана      16%     4856.02    35206.15
7.  Cable V35 DТЕ. male        Дана      16%     4414.10    32002.20
8.  CD-Writer Рlus 7570i       Дана      16%     11394.24   82608.24
9.  Cisco 3620. NM-1Fe-TX      Дана      16%     278087.04  2016131.04
10. CoolPix950 1600х1200 Со    Дана      16%     30236.72   219216.19
11. Daptec AHA-8920            Дана      16%     14345.88   104007.62
12. DDS 2 Date Cartrige 8GB    Дана      16%     2055.95    14905.64
13. Entry Level-l 233 MHz PIX  Дана      16%     198633.60  1440093.60
14. HP 50 15 Color Dispay      Дана      16%     5066.49    36732.04
15. HP 9.1 GB 10kRPM ULTFL     Дана      16%     21051.20   152621.23
16. HP 9. GB Hot-swap Wide U   Дана      16%     32611.53   236433.58
17. HP Amplifed Speakers 4W    Дана      16%     6565.13    47597.19
18. HP Brio Bax Р400-64М8.4С   Дана      16%     196953.57  1427913.37
19. HP Color Lazer Jet 4500N   Дана      16%     74749.62   541934.73
20. HP DesignJet 450           Дана      16%     41033.10   297489.95
Color Pr
21. HP DesignJet (а2\D)        Дана      16%     4835.35    35056.29
22. HP DtsiingJet4xxD-size     Дана      16%     4835.35    35056.29
23. НРКауаХU6|450-512slоt      Дана      16%     95444.02   691969.16
24. HP Laser Jet 5000 N Print  Дана      16%     51040.25   370041.83
25. HPM700 17 Color monitor    Дана      16%     62321.78   451832.90
26. HPNetServer10J100TXPC      Дана      16%     2069.44    15003.44
27. НРNеtSеrvеrLН4450|1        Дана      16%     225676.05  1636151.38
28. HP Network Card 10LIОО     Дана      16%     12702.08   92090.10
29. HP P110021 Color Display   Дана      16%     58158.41   421648.48
30. HP Pro Curve Switch 2424B  Дана      16%     44600.01   323350.07
31. HP Sure Store Date 8GB     Дана      16%     20783.60   150681.13
32. HP W95 W98 5x Video DVI    Дана      16%     6993.28    50701.29
33. HP 100MBATAPI 1 ZIP        Дана      16%     2800.88    20306.38
34. Micro Videi DC 50          Дана      16%     53173.12   385505.12
35. Philips LCA 3106           Дана      16%     12116.77   87846.57
36. Philips LCA 5300           Дана      16%     6510.90    47204.03
37. Philips LCA 7402           Дана      16%     18318.63   132810.06
38. Philips Video Projector    Дана      16%     229783.84  1665932.84
39. Philips Brillians 80       Дана      16%     47451.49   344023.32
40. Scanner Opal Ultra         Дана      16%     106346.24  771010.24
41. Sound Works 200 CSW200     Дана      16%     2658.67    19275.33
42. UDIO TAPE SONY 90 min      Дана      16%     552.18     4003.28
43. uperVHS Size Tape Panas    Дана      16%     4635.32    33606.05
44. VHS FULL SIZE TAPE Pan     Дана      16%     706.65     5123.23
45. WACOM PL 400               Дана      16%     58870.24   426809.24
46. APC Back UPS 650           Дана      16%     37600.99   272607.19
47. APC Bask UPS Pro 1400      Дана      16%     22788.48   165216.48
48. C4431 A HP CD-RW (ЛД 6i    Дана      16%     15192.33   110144.41
49. Cable UTR (витая пара      Дана      16%     3475.24    25195.51
50. CDR Megadata               Дана      16%     4177.87    30289.54
51. Cjnnector UTR-5            Дана      16%     531.73     3855.05
52. CXA 140 16 Tool Kit        Дана      16%     1899.04    13768.04
53. Diskettes 100MB            Дана      16%     8545.68    61956.18
54. F/S Rack-Acryjic Dооr.27   Дана      16%     59363.99   430388.93

47. APC Back UPS Pro 1400      шт.     2       71214.00     142428.00
48. C4431 A HP CD-RW (ЛД 6i)   шт.     50      1899.04      94952.08
49. Cable UTR (витая пара)     шт.     305     71.21        21720.27
50. CDR Megadata               шт.     100     261.12       26111.67
51. Cinnector UTR-5            шт.     40      83.08        3323.32
52. CXA 140 16 Tool Kit        шт.     1       11869.00     11869.00
53. Diskettes 100MB            шт.     30      1780.35      53410.50
54. F/S Rack-Acryjic Dооr, 27  шт.     1       371024.94    371024.94
55. Webcam-ll Creative         шт.     1       35607.82     35607.82
56. Xerox 581 5 A3             шт.     1       219576.50    219576.50
Всего                                                   14699087.72
___________________________________________________________________________
Продолжение таблицы
______________________________________________
N  !           НДС          ! Всего стоимость !
!________________________!реализации тенге !
! ставка    !   сумма    !                 !
___!___________!____________!_________________!
1 !      7    !      8     !        9        !
___!___________!____________!_________________!
1.       16%     13242.64      96009.14
2.       16%     4414.48       32004.98
3.       16%     40874.51      296340.22
4.       16%     37961.09      275217.89
5.       16%     5517.73       40003.56
6.       16%     4856.02       35206.15
7.       16%     4414.10       32002.20
8.       16%     11394.24      82608.24
9.       16%     278087.04     2016131.04
10.      16%     30236.72      219216.19
11.      16%     14345.88      104007.62
12.      16%     2055.95       14905.64
13.      16%     198633.60     1440093.60
14.      16%     5066.49       36732.04
15.      16%     21051.20      152621.23
16.      16%     32611.53      236433.58
17.      16%     6565.13       47597.19
18.      16%     196953.57     1427913.37
19.      16%     74749.62      541934.73
20.      16%     41033.10      297489.95
21.      16%     4835.35       35056.29
22.      16%     4835.35       35056.29
23.      16%     95444.02      691969.16
24.      16%     51040.25      370041.83
25.      16%     62321.78      451832.90
26.      16%     2069.44       15003.44
27.      16%     225676.05     1636151.38
28.      16%     12702.08      92090.10
29.      16%     58158.41      421648.48
30.      16%     44600.01      323350.07
31.      16%     20783.60      150681.13
32.      16%     6993.28       50701.29
33.      16%     2800.88       20306.38
34.      16%     53173.12      385505.12
35.      16%     12116.77      87846.57
36.      16%     6510.90       47204.03
37.      16%     18318.63      132810.06
38.      16%     229783.84     1665932.84
39.      16%     47451.49      344023.32
40.      16%     106346.24     771010.24
41.      16%     2658.67       19275.33
42.      16%     552.18        4003.28
43.      16%     4635.32       33606.05
44.      16%     706.65        5123.23
45.      16%     58870.24      426809.24
46.      16%     37600.99      272607.19
47.      16%     22788.48      165216.48
48.      16%     15192.33      110144.41
49.      16%     3475.24       25195.51
50.      16%     4177.87       30289.54
51.      16%     531.73        3855.05
52.      16%     1899.04       13768.04
53.      16%     8545.68       61956.18
54.      16%     59363.99      430388.93

55. Webcam-11 Creative         Дана      16%     5697.25    41305.07
56. Xerox 581 5 A3             Дана      16%     35132.24   254708.74
___________________________________________________________________________
Барлығы                                    2351854.0404  17050941.76
___________________________________________________________________________

55.      16%     5697.25       41305.07
56.      16%     35132.24      254708.74
_______________________________________________
Всего        2351854.04    17050941.76
_______________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)