А.Д.Рябцев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 6 қыркүйек N 983
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Анатолий Дмитриевич Рябцев Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлiгi Су ресурстары жөнiндегi комитетiнiң төрағасы болып
тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметiнен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Рябцеве А.Д.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2002 года N 983
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Рябцева Анатолия Дмитриевича Председателем Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)