Е.Х.Сұлтанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 қыркүйек N 991
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ерік Хамзаұлы Сұлтанов Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар министрлігі Автомобиль жолдары және инфрақұрылымдық кешен
құрылысы комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған
қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Султанове Е.Х.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2002 года N 991
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Султанова Ерика Хамзиновича Председателем Комитета
автомобильных дорог и строительства инфраструктурного комплекса
Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, освободив от
ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)