Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінiң кадр мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 қыркүйек N 1006
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiне
мыналар тағайындалсын:
Кесiкбаев Сұлтанғали Қабденұлы - бiрiншi вице-министр;
Ысқақов Нұрлан Әбділдаұлы - вице-министр.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Кадровые вопросы Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2002 года N 1006
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить в Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан:
Кесикбаева Султангали Кабденовича - первым вице-Министром,
Искакова Нурлана Абдильдаевича - вице-Министром.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)