Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 30 наурыздағы N 420 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 16 қыркүйек N 1011
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Жер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегі iс-шаралардың жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 30 наурыздағы N 420 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 12, 140-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Жер туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспарында:
1-тармақтың 18), 19) тармақшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2001 года N 420
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N 1011
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2001 года N 420 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Закона Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 12, ст. 140) следующее изменение:
в Плане мероприятий по реализации  Закона Республики Казахстан "О земле", утвержденном указанным постановлением:
подпункты 18), 19) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан