"Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына микрокредиттiк ұйымдар қызметiнiң мәселелерi бойынша толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 16 қыркүйек N 1020
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы" Z952444_ Қазақстан Республикасының Заңына микрокредиттiк ұйымдар қызметінiң мәселелерi бойынша толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ
"Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына микрокредиттiк ұйымдар
қызметiнiң мәселелерi бойынша толықтыру енгiзу туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы"
1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасының
Z952444_
Заңына
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 15-16,
106-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 2,
184-құжат; N 15, 281-құжат; N 19, 370-құжат; 1997 ж., N 5, 58-құжат; N
13-14, 205-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 11-12, 176-құжат; N 17-18,
224-құжат; 1999 ж., N 20, 727-құжат; 2000 ж., N 3-4, 66-құжат; N 22,
408-құжат; 2001 ж., N 8, 52-құжат; N 9, 86-құжат) мынадай толықтыру
енгiзiлсiн:
30-бап мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Микрокредиттiк ұйымдар ретiнде тiркелген заңды тұлғалардың
заңдарда белгiленген тәртiппен микрокредиттер беруі банк операцияларына
жатпайды.".
2-бап. Осы Заң жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" по вопросам деятельности микрокредитных организаций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N 1020
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон
Республики Казахстан
Z952444_
"О банках и банковской деятельности в
Республике Казахстан" по вопросам деятельности микрокредитных организаций".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О банках и банковской деятельности в Республике
Казахстан" по вопросам деятельности микрокредитных
организаций
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. Z952444_ "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 15-16, ст.106; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 2, ст. 184; N 15, ст. 281; N 19, ст. 370; 1997 г., N 5, ст. 58; N 13-14, ст. 205; N 22, ст. 333; 1998 г., N 11-12, ст. 176; N 17-18, ст. 224; 1999 г., N 20, ст. 727; 2000 г., N 3-4, ст. 66; N 22, ст. 408; 2001 г., N 8, ст. 52; N 9, ст. 86) следующее дополнение:
статью 30 дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. К банковским операциям не относится предоставление
микрокредитов юридическими лицами, зарегистрированными в установленном
законодательством порядке в качестве микрокредитных организаций".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)