Т.Б.Дүйсенова туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 16 қыркүйек N 1021
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Тамара Босымбекқызы Дүйсенова Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Дуйсеновой Т.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2002 года N 1021
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Дуйсенову Тамару Босымбековну вице-Министром труда и
социальной защиты населения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)