Т.М.Сисинбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 қыркүйек N 1024
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Тагир Мұсаұлы Сисинбаев Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Сисинбаеве Т.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2002 года N 1024
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Сисинбаева Тагира Мусаевича вице-Министром финансов
Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)