ЖҚТБ, туберкулез және безгекпен күрес жөніндегi Ғаламдық Қормен жұмысты үйлестiру мәселелерi жөнiндегi комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 1037 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.01. N 922 қаулысымен.
ЖҚТБ, туберкулез және безгекпен күрес жөнiндегі Ғаламдық Қормен жұмысты үйлестiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда ЖҚТБ, туберкулез және безгекпен күрес жөнiндегi Ғаламдық Қормен жұмысты үйлестiру мәселелерi жөнiндегi комиссия құрылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнің
2002 жылғы 20 қыркүйектегi
N 1037 қаулысына
қосымша
ЖҚТБ, туберкулез және безгекпен күрес жөніндегі Ғаламдық Қормен жұмысты үйлестіру мәселелерi жөнiндегi комиссияның құрамы
Досқалиев               - Қазақстан Республикасының
Жақсылық Ақмырзаұлы       Денсаулық сақтау министрi, төраға
Әбусейiтов              - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Қайрат Қуатұлы            iстер бiрiнші вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Ерасылова               - ЖҚТБ-ның алдын алу және оған
Исидора Бекмұхаметқызы    қарсы күрес жөнiндегі
республикалық орталықтың бас
директоры, хатшы
Рақышев                 - Туберкулез проблемалары ұлттық
Ғалымжан Боранқұлұлы      орталығының директоры
Аманжолов Нұралы        - "Шапағат" оң АҚТҚ-сы бар адамдарды және
олардың жақындарын қолдау қоғамдық
қайырымдылық қорының президентi
(келiсiм бойынша)
Арғымбаев               - "Қызыл жарты ай және Қызыл крест
Еркебек Қамбарұлы         қоғамы" қоғамдық бiрлестігiнiң
президентi (келiсiм бойынша)
Тұрмағамбетова          - Адам құқығы және заңды сақтау
Жемiс Өтегенқызы          жөніндегі қазақстандық халықаралық бюро
директорының орынбасары (келiсiм бойынша)
Адамян Рудик            - Орта Азия елдерiндегi АҚТҚ/ЖҚТБ
жөнiндегi БҰҰ Бiрлескен бағдарламасының                              мемлекетаралық кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Цогт Гомбогарат         - Орта Азия және Қазақстан                                             Республикасындағы туберкулездi бақылау
жөнiндегi Дүниежүзiлiк денсаулық сақтау
ұйымының консультанты (келiсiм бойынша)
Шарман Алмас            - Американ халықаралық даму жөнiндегi
агенттiгiнің жұқпалы аурулар жөнiндегi
кеңесшiсi (келiсiм бойынша)
Сиврюкова               - Қазақстанның үкiметтік емес ұйымдары
Валентина Андреевна       конфедерациясының президентi (келiсiм
бойынша)
Хамитов                 - "Испат-Қармет" ашық акционерлiк
Мықты Хамитұлы            қоғамының персонал жөнiндегi
бас менеджерi (келiсiм
бойынша)
Фикрет Акчура           - БҰҰ-ның дамыту бағдарламасының
Қазақстандағы тұрақты өкiлi (келiсiм
бойынша)
Жұмабеков               - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Оңалсын Исламұлы          министрi
Құлекеев                - Қазақстан Республикасының Бiлiм
Жақсыбек Әбдiрахметұлы    және ғылым министрi
Исаев                   - Қазақстан Республикасының
Батырхан Арысбекұлы       Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Тоқсайытов              - Қазақстан Республикасының Iшкi
Қанат Таупекұлы           iстер вице-министрi
ЕСКЕРТУ.  Құрам өзгерді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2003 жылғы 12 қыркүйектегі N 935  қаулысымен .

Об образовании Комиссии по вопросам координации работы с Глобальным Фондом по борьбе со СПИДом, туберкулезом и малярией
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 1037. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 сентября 2004 года N 922 (P040922)
В целях координации работы с Глобальным Фондом по борьбе со СПИДом, туберкулезом и малярией Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Комиссию по вопросам координации работы с Глобальным Фондом по борьбе со СПИДом, туберкулезом и малярией в составе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 сентября 2002 года N 1037
Состав Комиссии по вопросам координации
работы с Глобальным Фондом по борьбе со СПИДом,
туберкулезом и малярией <*>
Сноска. Состав с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2003 года N 935 .
Доскалиев                     - Министр здравоохранения
Жаксылык Акмурзаевич            Республики Казахстан, председатель
Абусеитов                     - первый вице-министр иностранных дел
Кайрат Хуатович                 Республики Казахстан,
заместитель председателя
Ерасилова                     - генеральный директор Республиканского
Исидора Бекмухамедовна          центра по профилактике и борьбе со
СПИДом, секретарь
Жумабеков                     - Министр юстиции Республики
Оналсын Исламович               Казахстан
Кулекеев                      - Министр образования и науки
Жаксыбек Абдрахметович          Республики Казахстан
Исаев                         - вице-министр экономики и
Батырхан Арысбекович            бюджетного планирования
Республики Казахстан
Туксаитов                     - вице-министр внутренних дел
Канат Таупекович                Республики Казахстан
Ракишев                       - директор Национального центра проблем
Галымжан Боранкулович           туберкулеза
Аманжолов Нурали              - президент общественного
благотворительного фонда в поддержку
ВИЧ-позитивных и их близких "Шапагат"
(по согласованию)
Аргымбаев                     - президент общественного объединения
Еркебек Камбарович              "Общество Красного полумесяца и
Красного Креста" (по согласованию)
Турмагамбетова                - заместитель директора Казахстанского
Жемис Утегеновна                международного бюро по правам
человека и соблюдению законности
(по согласованию)
Адамян Рудик                  - межгосударственный советник
Объединенной Программы ООН по
ВИЧ/СПИДу в странах Центральной Азии
(по согласованию)
Цогт Гомбогарат               - консультант Всемирной организации
здравоохранения по контролю за
туберкулезом в Центральной Азии и
Республике Казахстан (по согласованию)
Шарман Алмаз                  - советник по инфекционным заболеваниям
Американского агентства по
международному развитию (по
согласованию)
Сиврюкова                     - президент Конфедерации
Валентина Андреевна             неправительственных организаций
Казахстана (по согласованию)
Хамитов                       - генеральный менеджер по персоналу
Мыхты Хамитович                 открытого акционерного общества "Испат
Кармет" (по согласованию)
Фикрет Акчура                 - постоянный представитель Программы
развития ООН в Казахстане (по
согласованию)