Х.Д.Көшқалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 23 қыркүйек N 1043
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Хакім Дүйсешұлы Көшқалиев Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
қорғау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О Кушкалиеве Х.Д.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 1043
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Кушкалиева Хакима Дуйсешовича вице-Министром охраны
окружающей среды Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)