Л.А.Иванов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 25 қыркүйек N 1049
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Леонид Александрович Иванов Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

Об Иванове Л.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1049
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Иванова Леонида Александровича вице-Министром финансов
Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)