"Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлiк қоғамын басқарудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 27 қыркүйек N 1063. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003 жылғы 19 тамыздағы N 824 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, белгiленген тәртiппен:
1) "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлiк қоғамының директорлар кеңесiн мынадай құрамда сайлауды қамтамасыз етсiн:
Қайрат Молдрахманұлы Смағұлов - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi Басшысының орынбасары, төраға;
Нәйлә Құрманбекқызы Абдулина - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша);
Жомарт Рахымбекұлы Мәжренов - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi қызметiнiң директоры (келiсiм бойынша);
Нұрлан Зайроллаұлы Нығматуллин - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар вице-министрi;
Нұрлан Құсайынұлы Рахметов - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;
Эдуард Карлович Өтепов - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары;
Iзетәлi Шаймерденұлы Тiлешов;
2) "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлiк қоғамының директорлар кеңесiне "Ұлттық ақпараттық технологиялар" жабық акционерлiк қоғамы президентiнiң лауазымына сайлау үшiн Iзетәлi Шаймерденұлы Тiлешовтың кандидатурасын ұсынсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О некоторых вопросах управления закрытым акционерным обществом "Национальные информационные технологии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2002 года N 1063. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2003 г. N 824
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке:
1) обеспечить избрание совета директоров закрытого акционерного общества "Национальные информационные технологии" в следующем составе:
Смагулов Кайрат Молдрахманович - заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;
Абдулина Наиля Курманбековна - заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию);
Мажренов Жомарт Рахимбекович - директор службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию);
Нигматулин Нурлан Зайруллаевич - вице-Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;
Рахметов Нурлан Кусаинович - вице-Министр финансов Республики Казахстан;
Утепов Эдуард Карлович - первый заместитель Председателя Комитета государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан;
Тилешев Изетали Шаймерденович;
2) рекомендовать совету директоров закрытого акционерного общества "Национальные информационные технологии" кандидатуру Тилешева Изетали Шаймерденовича для избрания на должность президента закрытого акционерного общества "Национальные информационные технологии".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан