Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1999 жылғы 21 қазандағы N 1578 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 30 қыркүйек N 1074. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1118 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы N 1578  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 49, 472-құжат) мынадай өзгерiс енгізiлсiн:
2-тармақта "төрт" деген сөз "бес" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2002 года N 1074. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1118 (P041118)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 49, ст. 472) следующее изменение:
в пункте 2 слово "четырех" заменить словом "пять".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан