Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 1998 жылғы 1 қазандағы N 983 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 2 қазан N 1083. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.25. N 202 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Экономикалық саясат жөнiндегi кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 1 қазандағы N 983  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтағы Экономикалық саясат жөнiндегi кеңестiң құрамы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Павлов                    - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич          Премьер-Министрiнің
бiрiншi орынбасары, жетекші
Кеңестiң мүшелерi:
Мәсiмов                    - Қазақстан Республикасы
Кәрім Қажымқанұлы            Премьер-Министрiнің
орынбасары
Есiмов                     - Қазақстан Республикасы
Ахметжан Смағұлұлы           Премьер-Министрiнің
орынбасары - Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрі
Марченко                   - Қазақстан Республикасының
Григорий Александрович       Ұлттық Банкiнiң Төрағасы
(келiсiм бойынша)
Келiмбетов                 - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы              Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрі
Кәкiмжанов                 - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы        Қаржы министрі
Есенбаев                   - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы            Индустрия және сауда министрi
Қарағұсова                 - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлжан Жанпейiсқызы          және халықты әлеуметтiк қорғау
министрi
Өтембаев                   - Қазақстан Республикасы
Ержан Әбiлқайырұлы           Президентiнің Әкiмшiлігі
Басшысының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Досаев                     - Қазақстан Республикасы
Ерболат Асқарбекұлы          Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау агенттiгiнің
төрағасы
Смайылов                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлихан Асханұлы              жөніндегі агенттiгiнің төрағасы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2002 года N 1083. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 февраля 2003 г. N 202
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1998 года N 983  P980983_   "О создании Совета по экономической политике" следующее изменение:
в пункте 1 состав Совета по экономической политике изложить в новой редакции:
"Павлов                 - Первый заместитель Премьер-Министра
Александр Сергеевич       Республики Казахстан, руководитель
Члены Совета:
Масимов                 - Заместитель Премьер-Министра Республики
Карим Кажимканович        Казахстан
Есимов                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ахметжан Смагулович       Казахстан - Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан
Марченко                - Председатель Национального Банка
Григорий Александров      Республики Казахстан (по согласованию)
Келимбетов              - Министр экономики и бюджетного
Кайрат Нематович          планирования Республики Казахстан
Какимжанов              - Министр финансов Республики Казахстан
Зейнулла Халидоллович
Есенбаев                - Министр индустрии и торговли Республики
Мажит Тулеубекович        Казахстан
Карагусова              - Министр труда и социальной защиты
Гульжана Джанпеисовна     населения Республики Казахстан
Утембаев                - Заместитель Руководителя Администрации
Ержан Абулхаирович        Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Досаев                  - Председатель Агентства Республики
Ерболат Аскарбекович      Казахстан по регулированию естественных
монополий и защите конкуренции
Смаилов                 - Председатель Агентства Республики
Алихан Асханович          Казахстан по статистике".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан