Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгі Салық комитетiнің мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 Қаулысы
Қолданушылардың назарына!
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 қазандағы N 1102 Қаулысының 1-тармағының 3) тармақшасын және 2-тармағын қоспағанда күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24 N 387 (қолданысқа енгізілу тәртібін 10-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) (күші жойылды - 2004.10.29. N 1127 қаулысымен)
2) (күші жойылды - 2004.10.29. N 1127 қаулысымен)
3) (алынып тасталды - 2009.03.20. N 374 Қаулысымен)
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2004.06.24. N 695 қаулысымен .
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кiрiс министрлігінің облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша салық комитеттерi, ауданаралық салық комитеттерi, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша салық комитеттерi, сондай-ақ арнайы экономикалық аймақтар аумағындағы салық комитеттерi - мемлекеттiк мекемелерi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша салық комитеттерi, ауданаралық салық комитеттерi, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша салық комитеттерi, сондай-ақ арнайы экономикалық аймақтар аумағындағы салық комитеттерi - мемлекеттік мекемелерi болып қайта ұйымдастырылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртіппен бiр ай мерзiмде:
1) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын қабылданған шешiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiру жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн;
2) Комитеттің қызметiн ұйымдастыру мен қамтамасыз ету жөнiндегi қажет ету шараларды қабылдасын.
4. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 20 қазандағы N 1070 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 37, 338-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 3 қыркүйектегi N 1301 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 45, 403-құжат).
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы

Үкіметінің
2002 жылғы 9 қазандағы
N 1102 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелерiнiң тiзбесi
Ескерту. Тізбе алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2009.03.20. N 374 Қаулысымен.
Вопросы Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102. Утратило силу, за исключением подпункта 3) пункта 1 и пункта 2 - постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года N 387.
Вниманию пользователей!
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года N 1102 утратило силу, за исключением подпункта 3) пункта 1 и пункта 2 -  постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) (Подпункт 1) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.10.2004 N 1127 )
2) (Подпункт 2) утратил силу постановлением Правительства РК от 29.10.2004 N 1127 )
3) исключен постановлением Правительства РК от 20.03.2009 № 374 .
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 24.06.2004 N 695 .
2. Реорганизовать государственные учреждения - налоговые комитеты по областям, городам Астане и Алматы, межрайонные налоговые комитеты, налоговые комитеты по районам, городам и районам в городах, а также налоговые комитеты на территории специальных экономических зон Министерства государственных доходов Республики Казахстан в государственные учреждения - налоговые комитеты по областям, городам Астане и Алматы, межрайонные налоговые комитеты, налоговые комитеты по районам, городам и районам в городах, а также налоговые комитеты на территории специальных экономических зон Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан.
3. - 5. (Пункты 3 - 5 утратили силу постановлением Правительства РК от 24.04.2008 N 387 (порядок введения в действие см. п. 10 ).
Премьер-Министр
Республики Казахстан