Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 қазан N 1105
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын
ғимараттар мен қызметтік үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796
P990796_
қаулысына мынадай
өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 9-жолда 4-бағандағы "Президенттік Іс басқармасы" деген
сөздер "Бас прокуратура" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2002 года N 1105.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17
июня 1999 года N 796
P990796_
"О распределении зданий и служебных
помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской
области" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 9, в графе 4 слова "Управление Делами
Президента Республики Казахстан" заменить словами "Генеральная прокуратура
Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)