Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 3 тамыздағы N 866 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қазан N 1117. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.23. N 969 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Сақтандырудың мiндетті түрлерiн енгiзу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 3 тамыздағы N 866  P020866_   қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Сақтандырудың мiндеттi түрлерiн енгiзу мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Дүйсенова                   - Қазақстан Республикасының Еңбек
Тамара Қасымқызы              және халықты әлеуметтiк қорғау
вице-министрi
Зверьков                    - Қазақстан Республикасының
Вадим Павлович                Сыртқы iстер вице-министрi
Көшқалиев                   - Қазақстан Республикасының
Хәкiм Дүйсешұлы               Қоршаған ортаны қорғау вице-министрi
Коржова                     - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна             Экономика және бюджеттік
жоспарлау бiрiншi вице-министрi;
мынадай жолдар:
"Павлов                     - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич           Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрi, төраға
Аймақов                     - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы           Экономика және сауда вице-министрi
Рахметов                    - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы             Мемлекеттiк кiрiс вице-министрi"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Павлов                     - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич           Премьер-Министрiнiң бiрiншi
орынбасары, төраға
Аймақов                     - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы           Индустрия және сауда вице-министрi
Рахметов                    - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы             Қаржы вице-министрi";
көрсетiлген құрамнан Әйтекенов Қайрат Меңдiбайұлы, Бахмутова Елена Леонидовна, Келiмбетов Қайрат Нематұлы, Рушанова Мағира Исақызы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2002 года N 866
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1117. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 23 сентября 2003 г. N 969
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 U020931_ "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2002 года N 866  P020866_   "О создании Межведомственной комиссии по вопросам введения обязательных видов страхования" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам введения обязательных видов страхования:
Дуйсенову Тамару Касымовну    - вице-Министра труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
Зверькова Вадима Павловича    - вице-Министра иностранных дел
Республики Казахстан
Кушкалиева Хакима Дуйсешовича - вице-Министра охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Коржову Наталью Артемовну     - первого вице-Министра экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан;
строки:
"Павлов Александр Сергеевич   - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан,
председатель
Аймаков Бауржан Жанабекович   - вице-Министр экономики и торговли
Республики Казахстан
Рахметов Нурлан Кусаинович    - вице-Министр государственных доходов
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Павлов Александр Сергеевич   - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Аймаков Бауржан Жанабекович   - вице-Министр индустрии и торговли
Республики Казахстан
Рахметов Нурлан Кусаинович    - вице-Министр финансов Республики
Казахстан";
вывести из указанного состава Айтекенова Кайрата Мендыбаевича, Бахмутову Елену Леонидовну, Келимбетова Кайрата Нематовича, Рушанову Магиру Исаевну.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан