Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384 қаулысына өзгерiстер eнгiзy туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қазан N 1119. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 553 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.06.2007 N 553 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Ұлттық ақпараттық инфрақұрылымды, ақпараттандыру процестерін қалыптастыру мен дамыту және ақпараттық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету жөнiндегi жұмыстарды үйлестiру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 1998 жылғы 31 желтоқсандағы N 1384  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 50, 473-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасының ұлттық ақпараттық инфрақұрылымын қалыптастыру мен дамыту жөнiндегi жұмыстарды және ақпараттық қауiпсiздiктi қамтамасыз етудiң негiзгi бағыттары бойынша қызметтi үйлестiру жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Кәкiмжанов                    - Қазақстан Республикасының
Зейнолла Халидоллаұлы           Қаржы министрi, төрағаның
орынбасары;
Мәжренов                      - Қазақстан Республикасының
Жомарт Рахымбекұлы              Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
Қызметiнің директоры
(келiсiм бойынша);
Ахметов                       - Қазақстан Республикасы
Серiк Баужанұлы                 Премьер-Министрiнің Кеңсесi
Мемлекеттiк құпияларды
қорғау жөнiндегi
бөлiмiнің меңгерушiсi;
Тiлешев                       - "Ұлттық ақпараттық
Iзетәлi Шаймерденұлы            технологиялар" жабық
акционерлiк қоғамының
президенті";
мынадай жолда:
"Нәлiбаев                     - Қазақстан Республикасы
Әбдіқалық Зәкірұлы              Премьер-Министрінің Кеңсесi
Басшысының орынбасары,
төрағаның орынбасары"
", төрағаның орынбасары" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай жолда:
"Құсайынов                    - Қазақстан Республикасының
Әбiлғазы Қалиақпарұлы           Экономика және сауда вице-
министрі
"Экономика" деген сөз "Индустрия" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген құрамнан Айдар Әбиұлы Әкежанов, Сейiтқаже
Қажекенұлы Оқасов, Әли-Мырза Рақышұлы Қашқынов шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1119. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 553
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1119 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года  N 553
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1998 года N 1384 "О координации работ по формированию и развитию национальной информационной инфраструктуры, процессов информатизации и обеспечению информационной безопасности" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 50, ст. 473) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Комиссии по координации работ по формированию и развитию национальной информационной инфраструктуры и деятельности по основным направлениям обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан:
Какимжанова                    - Министра финансов Республики
Зейнуллу Халидолловича           Казахстан, заместителем
председателя;
Мажренова                      - директора Службы Комитета
Жомарта Рахимбековича            национальной безопасности
Республики Казахстан (по
согласованию);
Ахметова Серика Баужановича    - заведующего Отделом по защите
государственных секретов Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан;
Тилешева                       - президента закрытого акционерного
Изетали Шаймерденовича           общества "Национальные
информационные технологии";
в строке:
"Налибаев                      - Заместитель Руководителя Канцелярии
Абдукалык Закирович              Премьер-Министра Республики
Казахстан, заместитель
председателя"
слова "заместитель Председателя" исключить;
в строке:
"Кусаинова                     - вице-Министра экономики и торговли
Абельгазы Калиакпаровича         Республики Казахстан"
слово "экономики" заменить словом "индустрии";
вывести из указанного состава Акижанова Айдара Абиевича, Окасова Сейткаже Кажекеновича, Кашкинова Али-Мырза Ракишевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан