Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 және 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 қазандағы N 1124 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 Қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасының радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулысына :
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы туралы ережеде:
6-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрi" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 и от 21 мая 2002 года N 543
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 2002 года N 1124. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) исключен - от 30 июня 2007 года N 549 .
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2002 года N 543 "Об утверждении Положения о Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан":
в Положении о Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 6 слова "Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" заменить словами "Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан".
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 549 .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан