Тауарлық-материалдық құндылықтарды беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 31 қазан N 1159
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі, Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің теңгерімінен Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі мен Үкіметі әкімшілік ғимараттарының дирекциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының теңгеріміне қосымшаға сәйкес тауарлық-материалдық құндылықтарды берсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 31 қазандағы
N 1159 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
мен Үкіметі әкімшілік ғимараттарының дирекциясы"
республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына
берілетін тауарлық-материалдық құндылықтар
Р/c! Түгендеу !   Объектінің    ! Сатып  !Саны!  Бағасы  ! Сомасы
N !  нөмірі  !     атауы       !алу күні!    !          !
-------------------------------------------------------------------
1 !     2    !        3        !    4   !  5 !     6    !    7
___________________________________________________________________
1   01300001  Seleron компьютері
366 cd жинақтаушы    1999    1  104119,00  104119,00
2   01300002  Seleron компьютері
366 cd жинақтаушы    1999    1  104119,00  104119,00
3   01300003  Seleron компьютері
367 mod cd           1999    1  125399,00  125399,00
жинақтаушы
4   01300004  Seleron компьютері
366 cd жинақтаушы    1999    1  104119,00  104119,00
5   01300005  Seleron компьютері
333 жинақтауыш       1999    1   90153,60   90153,60
6   01300006  Seleron компьютері
333 жинақтауыш       1999    1   90153,60   90153,60
7   01300007  Seleron компьютері
333 жинақтауыш       1999    1   90153,60   90153,60
8   01300008  Seleron компьютері
333 жинақтауыш       1999    1   90153,60   90153,60
9   01300009  Seleron компьютері
333 жинақтауыш       1999    1   90153,60   90153,60
10   01300010  Seleron компьютері
333 жинақтауыш      1999    1   90153,60   90153,60
11   01300011  Seleron компьютері
333 жинақтауыш      1999    1   90153,60   90153,60

О передаче товарно-материальных ценностей
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1159
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать с баланса Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан на баланс Республиканского государственного казенного предприятия "Дирекция административных
зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления Делами Президента Республики Казахстан товарно-материальные ценности согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2002 года N 1159
Товарно-материальные ценности, передаваемые Республиканскому государственному казенному предприятию "Дирекция административных зданий Администрации Президента и Правительства Республики Казахстан" Управления Делами Президента Республики Казахстан
___________________________________________________________________
N  !Инвентарн.!  Наименование   !Дата   !Кол-!  Цена    ! Сумма
п/п!  номер   !    объекта      !приоб- !во  !          !
!          !                 !ретения!    !          !
-------------------------------------------------------------------
1  !     2    !        3        !   4   !  5 !     6    !    7
___________________________________________________________________
1   01300001  Компьютер Seleron
366 cd комплект     1999    1  104119,00  104119,00
2   01300002  Компьютер Seleron
366 cd комплект     1999    1  104119,00  104119,00
3   01300003  Компьютер Seleron
367 mod cd компл.   1999    1  125399,00  125399,00
4   01300004  Компьютер Seleron
366 cd комплект     1999    1  104119,00  104119,00
5   01300005  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60
6   01300006  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60
7   01300007  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60
8   01300008  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60
9   01300009  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60
10   01300010  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60
11   01300011  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60

12   01300013  Seleron компьютері
333 жинақтауыш      1999    1   90153,60   90153,60
13   01300014  Seleron компьютері
333 жинақтауыш      1999    1   90153,60   90153,60
14   01300035  Seleron компьютері
333 жинақтауыш      1999    1   90153,60   90153,60
15   01300015  ИБП Back UPS
500 VA              1999    1    7980,00    7980,00
16   01300016  ИБП Back UPS
500 VA              1999    1    7980,00    7960,00
17   01300017  ИБП Back UPS
500 VA              1999    1    7980,00    7980,00
18   01300018  ИБП Back UPS
500 VA              1999    1    7980,00    7980,00
19   01300019  HP LASER 1100       1999    1   55198,00   55198,00
принтері
20   01300020  НP LASER 1100       1999    1   55198,00   55198,00
принтері
21   01300021  HP LASER 1100       1999    1   55198,00   55198,00
принтері
22   01300022  HP LASER 1100       1999    1   55198,00   55198,00
принтері
23   01300023  HP LASER 1100       1999    1   55198,00   55198,00
принтері
24   01300024  HP LASER 1100       1999    1   55198,00   55198,00
принтері
25   01300026  Epson LX300A49      1999    1   25907,00   25907,00
принтері
26   01300027  Paragon 1200 SPA4   1999    1   34614,00   34614,00
сканері
27   01300029  Xerox 5815A         1999    1  312550,00  312550,00
көшіру аппараты
28   01300030  Seleron компьютері
366 cd E 299
жинақтауышы         1999    1  130812,00  130812,00
29   01300031  HP LASER JET 1100   1999    1   56435,00   56435,00
принтері
30   01300032  ИБП Senda 500 VA    1999    1    6748,00    6748,00
31   01300163  Қағаздарды жоюға
арналған машинка    1999    1   24300,00   24300,00
32   01300085  Күзет дабылы
жабдығы             1999    1  142554,00  142554,00
33   01300086  Кіруді бақылау
және шектеу жүйесі
жабдығы             1999    1  133635,00  133635,00
34   01300033  Seleron компьютері
500 жинақтауыш      2000    1  106949,00  106949,00
35   01300034  Seleron компьютері
500 жинақтауыш      2000    1  106949,00  106949,00
36   01300036  Seleron компьютері
500 жинақтауыш      2000    1  106949,00  106949,00
37   01300037  Seleron компьютері
500 жинақтауыш      2000    1  113573,00  113573,00
38   01300038  Seleron компьютері
500 жинақтауыш      2000    1  106949,00  106949,00
39   01300039  Seleron компьютері
500 жинақтауыш      2000    1  106949,00  106949,00
40   01300040  Seleron компьютері
500с cd жинақтауышы 2000    1  113573,00  113573,00
41   01300041  Seleron компьютері
500 жинақтауыш      2000    1  113573,00  113573,00
42   01300042  Seleron компьютері
500с cd жинақтауышы 2000    1  106949,00  106949,00
43   01300043  HP LASER JET 1100   2000    1   56434,00   56434,00
принтері
44   01300044  HP LASER JET 1100   2000    1   56434,00   56434,00
принтері
45   01300075  "Барьер" шуыл       2000    1   69120,00   69120,00
генераторы
46   01300076  "Барьер" шуыл       2000    1   69120.00   69120,00
генераторы
47   01300077  "Барьер" шуыл       2000    1   69120,00   69120,00
генераторы

12   01300013  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60
13   01300014  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60
14   01300035  Компьютер Seleron
333 комплект        1999    1   90153,60   90153,60
15   01300015  ИБП Back UPS
500 VA              1999    1    7980,00    7980,00
16   01300016  ИБП Back UPS
500 VA              1999    1    7980,00    7980,00
17   01300017  ИБП Back UPS
500 VA              1999    1    7980,00    7980,00
18   01300018  ИБП Back UPS
500 VA              1999    1    7980,00    7980,00
19   01300019  Принтер HP
LASER 1100          1999    1   55198,00   55198,00
20   01300020  Принтер HP
LASER 1100          1999    1   55198,00   55198,00
21   01300021  Принтер HP
LASER 1100          1999    1   55198,00   55198,00
22   01300022  Принтер HP
LASER 1100          1999    1   55198,00   55198,00
23   01300023  Принтер HP
LASER 1100          1999    1   55198,00   55198,00
24   01300024  Принтер HP
LASER 1100          1999    1   55198,00   55198,00
25   01300026  Принтер Epson
LX300A49            1999    1   25907,00   25907,00
26   01300027  Сканер Paragon
1200 SPA4           1999    1   34614,00   34614,00
27   01300029  Копировальный
аппарат Xerox
581 5A              1999    1  312550,00  312550,00
28   01300030  Компьютер Seleron
366 cd E 299
комплект            1999    1  130812,00  130812,00
29   01300031  Принтер HP
LASER JET 1100      1999    1   56435,00   56435,00
30   01300032  ИБП Senda 500 VA    1999    1    6748,00    6748,00
31   01300163  Машинка для
уничтожения бумаг   1999    1   24300,00   24300,00
32   01300085  Оборудование
охранной сигнализ.  1999    1  142554,00  142554,00
33   01300086  Оборудование
системы контроля
и ограничения
доступа             1999    1  133635,00  133635,00
34   01300033  Компьютер Seleron
500 комплект        2000    1  106949,00  106949,00
35   01300034  Компьютер Seleron
500 комплект        2000    1  106949,00  106949,00
36   01300036  Компьютер Seleron
500 комплект        2000    1  106949,00  106949,00
37   01300037  Компьютер Seleron
500с cd компл.      2000    1  113573,00  113573,00
38   01300038  Компьютер Seleron
500 комплект        2000    1  106949,00  106949,00
39   01300039  Компьютер Seleron
500 комплект        2000    1  106949,00  106949,00
40   01300040  Компьютер Seleron
500с cd компл.      2000    1  113573,00  113573,00
41   01300041  Компьютер Seleron
500 комплект        2000    1  113573,00  113573,00
42   01300042  Компьютер Seleron
500с cd компл.      2000    1  106949,00  106949,00
43   01300043  Принтер HP LASER
JET 1100            2000    1   56434,00   56434,00
44   01300044  Принтер HP LASER
JET 1100            2000    1   56434,00   56434,00
45   01300075  Генератор шума
Барьер              2000    1   69120,00   69120,00
46   01300076  Генератор шума
Барьер              2000    1   69120,00   69120,00
47   01300077  Генератор шума
Барьер              2000    1   69120,00   69120,00

48   01300048  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
49   01300049  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
50   01300050  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
51   01300051  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
52   01300052  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
53   01300054  УЗ 600 желілік      2000    1   22464,00   22464,00
фильтрі
54   01300055  УЗ 600 желілік      2000    1   22464,00   22464,00
фильтрі
55   01300056  УЗ 600 желілік      2000    1   22464,00   22464,00
фильтрі
56   01300057  УЗ 600 желілік      2000    1   22464,00   22464,00
фильтрі
57   01300058  УЗ 600 желілік      2000    1   22464,00   22464,00
фильтрі
58   01300059  Xerox XE62 көшіру   2000    1  105850,00  105850,00
аппараты
59   01300064  Seleron компьютері
466                 2000    1   74826,00   74826,00
60   01300087  Panasonik 3500      2000    1  130000,00  130000,00
бейне камерасы
61   01300094  Кәсіби фотоаппарат  2000    1   38000,00   38000,00
62   01300095  ЗМ 1708 Overhead
Progektor проекторы 2000    1   59320,00   59320,00
63   01300079  УЗ 1000 желілік     2001    1   37632,00   37632,00
фильтрі
64   01300080  УЗ 1000 желілік     2001    1   37632,00   37632,00
фильтрі
65   01300081  УЗ 600 желілік      2001    1   37632,00   37632,00
фильтрі
66   01300082  УЗ 600 желілік      2001    1   37632,00   37632,00
фильтрі
67   01300088  Матрицалық          2001    1   40131,00   40131,00
генератор
68   01300089  Матрицалық          2001    1   40131,00   40131,00
генератор
69   01300090  Матрицалық          2001    1   40131,00   40131,00
генератор
70   01300091  Матрицалық          2001    1   40131,00   40131,00
генератор
71     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
72     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
73     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
74     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
75     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
76     013000  Матрицалық          2002    1   40810,00   40610,00
генератор
77     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
78     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
79     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
80     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
81     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
82     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор

48   01300048  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
49   01300049  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
50   01300050  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
51   01300051  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
52   01300052  UPS Patriot 600 VA  2000    1   14500,80   14500,80
53   01300054  Сетевой фильтр
УЗ 600              2000    1   22464,00   22464,00
54   01300055  Сетевой фильтр
УЗ 600              2000    1   22464,00   22464,00
55   01300056  Сетевой фильтр
УЗ 600              2000    1   22464,00   22464,00
56   01300057  Сетевой фильтр
УЗ 600              2000    1   22464,00   22464,00
57   01300058  Сетевой фильтр
УЗ 600              2000    1   22464,00   22464,00
58   01300059  Копировальный
аппарат Xerox XE62  2000    1  105850,00  105850,00
59   01300064  Компьютер Seleron
466                 2000    1   74826,00   74826,00
60   01300087  Видеокамера
Panasonik 3500      2000    1  130000,00  130000,00
61   01300094  Фотоаппарат
профессиональный    2000    1   38000,00   38000,00
62   01300095  Проектор ЗМ 1708
Overhead Progektor  2000    1   59320,00   59320,00
63   01300079  Сетевой фильтр
УЗ 1000             2001    1   37632,00   37632,00
64   01300080  Сетевой фильтр
УЗ 1000             2001    1   37632,00   37632,00
65   01300081  Сетевой фильтр
УЗ 600              2001    1   37632,00   37632,00
66   01300082  Сетевой фильтр
УЗ 600              2001    1   37632,00   37632,00
67   01300088  Матричный генератор 2001    1   40131,00   40131,00
68   01300089  Матричный генератор 2001    1   40131,00   40131,00
69   01300090  Матричный генератор 2001    1   40131,00   40131,00
70   01300091  Матричный генератор 2001    1   40131,00   40131,00
71     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
72     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
73     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
74     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
75     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
76     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
77     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
78     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
79     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
80     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
81     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
82     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00

83     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
84     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
85     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
66     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
87     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
88     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
89     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
90     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
91     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
92     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
93     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
94     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
95     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
96     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
97     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
98     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
99     013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
100    013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
101    013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
102    013000  Матрицалық          2002    1   40810,00   40610,00
генератор
103    013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
104    013000  Матрицалық          2002    1   40610,00   40610,00
генератор
105    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
106    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
107    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
108    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
109    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
110    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
111    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
112    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
113    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
114    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
115    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
116    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
117    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00

83     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
84     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
85     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
86     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
87     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
88     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
89     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
90     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
91     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
92     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
93     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
94     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
95     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
96     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
97     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
98     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
99     013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
100    013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
101    013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
102    013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
103    013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
104    013000  Матричный генератор 2002    1   40610,00   40610,00
105    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
106    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
107    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
108    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
109    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
110    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
111    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
112    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
113    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
114    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
115    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
116    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
117    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00

118    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
119    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
120    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
121    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
122    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
123    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
124    013000  Желілік фильтрі     2002    1   37250,00   37250,00
125    013000  Шу генераторы       2002    1   91450,00   91450,00
126    013000  Шу генераторы       2002    1   91450,00   91450,00
127    013000  Шу генераторы       2002    1   91450,00   91450,00
128  01300025  Panasonik KYF 680   1999    1   46631,00   46631,00
факсы
129  01300065  Автоматты           1999    1  271821,00  271821,00
ретранслятор
130  01300066  Зарядтау құрылғысы  1999    1   48763,00   48763,00
бар радиостанция
131  01300067  Зарядтау құрылғысы  1999    1   48763,00   48763,00
бар радиостанция
132  01300068  Зарядтау құрылғысы
бар радиостанция    1999    1   48763,00   48763,00
133  01300069  Зарядтау құрылғысы
бар радиостанция    1999    1   48763,00   48763,00
134  01300070  Зарядтау құрылғысы
бар радиостанция    1999    1   48763,00   48763,00
135  01300071  Зарядтау құрылғысы
бар радиостанция    1999    1   48763,00   48763,00
136  01300072  Зарядтау құрылғысы
бар радиостанция    1999    1   48763,00   48763,00
137  01300073  Зарядтау құрылғысы
бар радиостанция    1999    1   48763,00   48763,00
138  01300082  Erison ұялы         1999    1   44940,00   44940,00
телефоны
139  01300096  Panasonik KX Т61610 1999    1   95983,00   95983,00
телефон станциясының
бас блогы
140  01300075  LG бейне магнитофоны 1999   1   17850,00   17850,00
141  01300076  LG музыкалық        1999    1   19050,00   19050,00
орталығы
142  01300077  LG шаңсорғышы       1999    1   16950,00   16950,00
143  01300078  LG (Холл) телевизоры 1999   1   32600,00   32600,00
144  01300079  SONI телевиэоры     1999    1   65950,00   65950,00
145  01300080  LG мұздатқышы       1999    1   35700,00   35700,00
146  01300081  DAEWOO мұздатқышы   1999    1   22650,00   22650,00
147  01300083  Бирюса мұздатқышы   1999    1   18950,00   18950,00
148  01300084  LG телевиэоры       1999    1   29600,00   29600,00
149  01300088  LG J1260HL          2000    1  148000,00  148000,00
кондиционері
150  01300089  LG J1260HL          2000    1  148000,00  148000,00
кондиционері
151  01300090  LG LW 0560 ASG      2000    1   40900,00   40900,00
кондиционері
152  01300091  LG LW 0560 ASG      2000    1   40900,00   40900,00
кондиционері
153  01300092  DAEWOO KOR 4115     2000    1   17650,00   17650,00
микротолқынды пеші
------------------------------------------------------------------
ЖИЫНЫ                     163            8680801,00

118    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
119    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
120    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
121    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
122    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
123    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
124    013000  Сетевой фильтр      2002    1   37250,00   37250,00
125    013000  Генератор шума      2002    1   91450,00   91450,00
126    013000  Генератор шума      2002    1   91450,00   91450,00
127    013000  Генератор шума      2002    1   91450,00   91450,00
128  01300025  Факс Panasonik
KYF 680             1999    1   46631,00   46631,00
129  01300065  Ретранслятор
автоматический      1999    1  271821,00  271821,00
130  01300066  Радиостанция с
зарядным устройст.  1999    1   48763,00   48763,00
131  01300067  Радиостанция с
зарядным устройст.  1999    1   48763,00   48763,00
132  01300068  Радиостанция с
зарядным устройст.  1999    1   48763,00   48763,00
133  01300069  Радиостанция с
зарядным устройст.  1999    1   48763,00   48763,00
134  01300070  Радиостанция с
зарядным устройст.  1999    1   48763,00   48763,00
135  01300071  Радиостанция с
зарядным устройст.  1999    1   48763,00   48763,00
136  01300072  Радиостанция с
зарядным устройст.  1999    1   48763,00   48763,00
137  01300073  Радиостанция с
зарядным устройст.  1999    1   48763,00   48763,00
138  01300082  Сотовый телефон
Erison              1999    1   44940,00   44940,00
139  01300096  Головной блок
телефонной станции
Panasonik KX Т61610 1999    1   95983,00   95983,00
140  01300075  Видеомагнитофон LG  1999    1   17850,00   17850,00
141   1300076  Музыкальный
центр LG            1999    1   19050,00   19050,00
142   1300077  Пылесос LG          1999    1   16950,00   16950,00
143   1300078  Телевизор LG (Холл) 1999    1   32600,00   32600,00
144   1300079  Телевизор SONI      1999    1   65950,00   65950,00
145   1300080  Холодильник LG      1999    1   35700,00   35700,00
146   1300081  Холодильник DAEWOO  1999    1   22650,00   22650,00
147   1300083  Холодильник Бирюса  1999    1   18950,00   18950,00
148   1300084  Телевизор LG        1999    1   29600,00   29600,00
149   1300088  Кондиционер
LG J1260HL          2000    1  148000,00  148000,00
150   1300089  Кондиционер
LG J1260HL          2000    1  148000,00  148000,00
151   1300090  Кондиционер
LG LW 0560 ASG      2000    1   40900,00   40900,00
152   1300091  Кондиционер
LG LW 0560 ASG      2000    1   40900,00   40900,00
153   1300092  Микроволновая печь
DAEWOO KOR 4115     2000    1   17650,00   17650,00
------------------------------------------------------------------
ИТОГО                     153            8680787,00
------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------   1   01600001 Басшының кабинеті
о.і.                1999    1  395911,00  395911,00                Мистер үстелі                       0,00       0,00
Конференц. үстел                    0,00       0,00
5 есікті шкаф                       0,00       0,00
Дөңгелек қойылма                    0,00       0,00
Бүйірлі үстел                       0,00       0,00
Бүйірлі тумба                       0,00       0,00
2   01600003   "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
3   01600004   "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
4   01600005   "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
5   01600006   "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
6   01600008   "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
7   01600009   "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
8   01600010   "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
9   01600011   "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
10   01600012  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
11   01600013  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
12   01600014  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
13   01600015  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
14   01600016  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
15   01600017  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
16   01600019  "Рио" орындағы      1999    1    4499,00    4499,00
17   01600020  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
18   01600021  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
19   01600022  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
20   01600023  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
21   01600024  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
22   01600025  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
23   01600026  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
24   01600027  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
25   01600028  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
26   01600029  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
27   01600030  "Рио" орындығы      1999    1    4499,00    4499,00
28   01600032  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
29   01600033  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
30   01600034  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
31   01600035  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
32   01600036  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00

1   01600001  Кабинет
руководителя в т.ч. 1999    1  395911,00  395911,00
Стол Мистер                         0,00       0,00
Конференц.стол                      0,00       0,00
Шкаф 5-ти дверный                   0,00       0,00
Круговая приставка                  0,00       0,00
Боковой столик                      0,00       0,00
Тумба боковая                       0,00       0,00
2    01600003  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
3    01600004  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
4    01600005  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
5    01600006  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
6    01600008  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
7    01600009  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
8    01600010  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
9    01600011  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
10   01600012  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
11   01600013  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
12   01600014  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
13   01600015  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
14   01600016  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
15   01600017  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
16   01600019  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
17   01600020  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
18   01600021  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
19   01600022  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
20   01600023  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
21   01600024  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
22   01600025  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
23   01600026  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
24   01600027  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
25   01600028  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
26   01600029  Стул "Рис"          1999    1    4499,00    4499,00
27   01600030  Стул "Рио"          1999    1    4499,00    4499,00
28   01600032  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
29   01600033  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
30   01600034  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
31   01600035  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
32   01600036  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00

33   01600037  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
34   01600038  Компьютерлік үстел  1999    1    7268,00    7266,00
35   01600039  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
36   01600040  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
37   01600041  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
38   01600042  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
39   01600043  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
40   01600044  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
41   01600045  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
42   01600046  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
43   01600047  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
44   01600048  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
45   01600049  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
46   01600050  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7268,00
47   01600051  Компьютерлік үстел  1999    1    7266,00    7266,00
48   01600052  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
49   01600054  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
50   01600055  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
51   01600056  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
52   01600057  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
53   01600058  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
54   01600059  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
55   01600O60  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
56   01600061  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
57   01600062  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
58   01600063  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
59   01600064  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
60   01600065  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
61   01600066  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
62   01600067  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
63   01600068  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
64   01600069  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
65   01600070  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
66   01600071  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
67   01600072  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
68   01600073  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
69   01600075  Бір тумбалы үстел   1999    1    9908,00    9908,00
70   01600077  Бұрыштық қойылма    1999    1    6341,00    6341,00

33   01600037  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
34   01600038  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
35   01600039  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
36   01600040  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
37   01600041  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
38   01600042  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
39   01600043  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
40   01600044  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
41   01600045  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
42   01600046  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
43   01600047  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
44   01600048  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
45   01600049  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
46   01600050  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
47   01600051  Компьютерный стол   1999    1    7266,00    7266,00
48   01600052  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
49   01600054  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
50   01600055  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
51   01600056  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
52   01600057  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
53   01600058  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
54   01600059  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
55   01600O60  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
56   01600061  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
57   01600062  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
58   01600063  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
59   01600064  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
60   01600065  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
61   01600066  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
62   01600067  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
63   01600068  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
64   01600069  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
65   01600070  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
66   01600071  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
67   01600072  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
68   01600073  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
69   01600075  Стол однотумбовый   1999    1    9908,00    9908,00
70   01600077  Уголок вставка      1999    1    6341,00    6341,00

71   01600078  Бұрыштық қойылма    1999    1    6341,00    6341,00
72   01600079  Бұрыштық қойылма    1999    1    6341,00    6341,00
73   01600080  Бұрыштық қойылма    1999    1    6341,00    6341,00
74   01600081  Бұрыштық қойылма    1999    1    6341,00    6341,00
75   01600082  Бұрыштық қойылма    1999    1    6341,00    6341,00
76   01600083  Әйнексіз биік шкаф  1999    1   19155,00   19155,00
77   01600084  Әйнексіз биік шкаф  1999    1   19155,00   19155,00
78   01600085  Әйнексіз биік шкаф  1999    1   19155,00   19155,00
79   01600086  Әйнексіз биік шкаф  1999    1   19155,00   19155,00
80   01600089  Әйнексіз биік шкаф  1999    1   19155,00   19155,00
81   01600090  Әйнексіз биік шкаф  1999    1   19155,00   19155,00
82   01600091  Әйнексіз биік шкаф  1999    1   19155,00   19155,00
83   01600092  Әйнексіз биік шкаф  1999    1   19155,00   19155,00
84   01600093  Киім-кешек шкафы    1999    1   18494,00   18494,00
85   01600094  Киім-кешек шкафы    1999    1   18494,00   18494,00
86   01600095  Киім-кешек шкафы    1999    1   18494,00   18494,00
87   01600096  Киім-кешек шкафы    1999    1   18494,00   18494,00
88   01600097  Киім-кешек шкафы    1999    1   18494,00   18494,00
89   01600100  Киім-кешек шкафы    1999    1   18494,00   18494,00
90   01600101  Киім-кешек шкафы    1999    1   18494,00   18494,00
91   01600102  Киім-кешек шкафы    1999    1   18494,00   18494,00
92   01600103  Киім-кешек шкафы    1999    1   18494,00   18494,00
93   01600104  Журнал үстелі       1999    1    7926,00    7926,00
94   01600105  Журнал үстелі       1999    1    7926,00    7926,00
95   01600106  Журнал үстелі       1999    1    7926,00    7926,00
96   01600107  Жазу үстелі         1999    1   10080,00   10080,00
97   01600108  Үстелге қойылма     1999    1   12550,00   12550,00
98   01600109  Тумбочка-кассета    1999    1    7926,00    7926,00
99   01600110  Факс қоятын тумбочка1999    1   15852,00   15852,00
100  01600111  Әйнекті ашық шкаф   1999    1   21136,00   15852,00
101  01600112  Тумба-бар           1999    1   21136,00   15852,00
102  01600113  Аласа шкаф          1999    1   12550,00   12550,00
103  01600114  Жұмсақ жиһаз        1999    1   36999,00   36999,00
104  01600115  Жұмсақ жиһаз        1999    1   36999,00   36999,00
105  01600116  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
106  01600117  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
107  01600118  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00

71   01600078  Уголок вставка      1999    1    6341,00    6341,00
72   01600079  Уголок вставка      1999    1    6341,00    6341,00
73   01600080  Уголок вставка      1999    1    6341,00    6341,00
74   01600081  Уголок вставка      1999    1    6341,00    6341,00
75   01600082  Уголок вставка      1999    1    6341,00    6341,00
76   01600083  Шкаф высокий
без стекла          1999    1   19155,00   19155,00
77   01600084  Шкаф высокий
без стекла          1999    1   19155,00   19155,00
78   01600085  Шкаф высокий
без стекла          1999    1   19155,00   19155,00
79   01600086  Шкаф высокий
без стекла          1999    1   19155,00   19155,00
80   01600089  Шкаф высокий
без стекла          1999    1   19155,00   19155,00
81   01600090  Шкаф высокий
без стекла          1999    1   19155,00   19155,00
82   01600091  Шкаф высокий
без стекла          1999    1   19155,00   19155,00
83   01600092  Шкаф высокий
без стекла          1999    1   19155,00   19155,00
84   01600093  Шкаф для одежды     1999    1   18494,00   18494,00
85   01600094  Шкаф для одежды     1999    1   18494,00   18494,00
86   01600095  Шкаф для одежды     1999    1   18494,00   18494,00
87   01600096  Шкаф для одежды     1999    1   18494,00   18494,00
88   01600097  Шкаф для одежды     1999    1   18494,00   18494,00
89   01600100  Шкаф для одежды     1999    1   18494,00   18494,00
90   01600101  Шкаф для одежды     1999    1   18494,00   18494,00
91   01600102  Шкаф для одежды     1999    1   18494,00   18494,00
92   01600103  Шкаф для одежды     1999    1   18494,00   18494,00
93   01600104  Журнальный столик   1999    1    7926,00    7926,00
94   01600105  Журнальный столик   1999    1    7926,00    7926,00
95   01600106  Журнальный столик   1999    1    7926,00    7926,00
96   01600107  Стол письменный     1999    1   10080,00   10080,00
97   01600108  Стол приставка      1999    1   12550,00   12550,00
98   01600109  Тумбочка-кассета    1999    1    7926,00    7926,00
99   01600110  Тумбочка под факс   1999    1   15852,00   15852,00
100  01600111  Шкаф открытый
со стеклом          1999    1   21136,00   21136,00
101  01600112  Тумба-бар           1999    1   15852,00   15852,00
102  01600113  Шкаф низкий         1999    1   12550,00   12550,00
103  01600114  Мягкая мебель       1999    1   36999,00   36999,00
104  01600115  Мягкая мебель       1999    1   36999,00   36999,00
105  01600116  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
106  01600117  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
107  01600118  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00

108  01600119  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
109  01600120  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
110  01600121  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
111  01600123  Қағаздарға арналған
биік шкаф           1999    1   22372,00   22372,00
112  01600124  TV қоятын тумба     1999    1   11650,00   11650,00
113  01600125  Мінбер              1999    1    7000,00    7000,00
114  01600126  Кресло              1999    1   31704,00   31704,00
115  01600127  Кресло              1999    1   31704,00   31704,00
116  01600128  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
117  01600129  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
118  01600130  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
119  01600132  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
120  01600133  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
121  01600134  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
122  01600135  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
123  01600136  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
124  01600137  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
125  01600138  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
126  01600139  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
127  01600140  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
128  01600141  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
129  01600142  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
130  01600143  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
131  01600144  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
132  01600145  Қара орындық        1999    1    4624,00    4624,00
133  01600146  Телефон             1999    1    4795,00    4795,00
134  01600147 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3780,00
135  01600148 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3780,00
136  01600149 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3780,00
137  01600150 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3780,00
138  01600151 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3780,00
139  01600152 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3780,00
140  01600153 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3780,00
141  01600154 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3780,00
142  01600156 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3780,00
143  01600157 "Panasonik" телефоны 1999    1    3780,00    3760,00
144  01600159 "Panasonik" телефоны 1999    1   14175,00   14175,00
145  01600160 "Panasonik" телефоны 1999    1   14850,00   14850,00

108  01600119  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
109  01600120  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
110  01600121  Кресло              1999    1   14308,00   14308,00
111  01600123  Шкаф высокий
для бумаг           1999    1   22372,00   22372,00
112  01600124  Тумба под TV        1999    1   11650,00   11650,00
113  01600125  Трибуна             1999    1    7000,00    7000,00
114  01600126  Кресло              1999    1   31704,00   31704,00
115  01600127  Кресло              1999    1   31704,00   31704,00
116  01600128  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
117  01600129  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
118  01600130  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
119  01600132  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
120  01600133  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
121  01600134  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
122  01600135  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
123  01600136  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
124  01600137  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
125  01600138  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
126  01600139  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
127  01600140  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
128  01600141  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
129  01600142  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
130  01600143  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
131  01600144  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
132  01600145  Стул черный         1999    1    4624,00    4624,00
133  01600146  Телефон             1999    1    4795,00    4795,00
134  01600147  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
135  01600148  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
136  01600149  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
137  01600150  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
138  01600151  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
139  01600152  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
140  01600153  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
141  01600154  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
142  01600156  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
143  01600157  Телефон "Panasonik" 1999    1    3780,00    3780,00
144  01600159  Телефон "Panasоnik" 1999    1   14175,00   14175,00
145  01600160  Телефон "Panasonik" 1999    1   14850,00   14850,00

146  01600161 "Panasonik" телефоны 1999    1   14850,00   14850,00
147  01600162 "Panasonik" телефоны 1999    1   16875,00   16875,00
148  01600172  Жалюзи (жинақтауыш) 1999    1    1970,00  164500,00
149  01600173  Бухгалтерлік сейф   1999    1   75000,00   75000,00
150  01600178  Жазу үстелі         1999    1   11360,00   11360,00
151  01600179  Компьютерлік үстел  1999    1   12070,00   12070,00
152  01600180  Бұрыштық үстел      1999    1    9230,00    9230,00
153  01600181  Үстелге қойылма     1999    1    9940,00    9940,00
154  01600182  Үстелге қойылма     1999    1    9940,00    9940,00
155  01600183  Тумба контейнер     1999    1    9940,00    9940,00
156  01600184  Тумба контейнер     1999    1    9940,00    9940,00
157  01600185  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10060,00
158  01600186  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10080,00
159  01600187  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10080,00
160  01600187  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10080,00
161  01600189  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10080,00
162  01600190  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10080,00
163  01600192  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10060,00
164  01600193  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10080,00
165  01600204  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10080,00
166  01600205  L4 жаңғ. үстел      2000    1   10080,00   10060,00
167  01600206  Р206ч киім-кешек    2000    1   20160,00   20160,00
шкафы
168  01600207  Р306 қағаздарға     2000    1   23040,00   23040,00
арналған жаңғ. шкаф
169  01600208  L29 мәжіліске       2000    1   10080,00   10080,00
арналған жаңғ.
үстел
170  01600209  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4608,00
орындықтары
171  01600210  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
172  01600211  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
173  01600212  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
174  01600213  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
175  01600214  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
176  01600215  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
177  01600216  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
178  01800217  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
179  01600218  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
180  01600219  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
181  01600221  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
182  01600223  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
183  01600224  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
184  01600225  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
185  01600226  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
186  01600227  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
187  01600228  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
188  01600229  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
189  01600230  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
190  01600231  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
191  01600232  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
192  01800233  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
193  01600234  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
194  01600235  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
195  01600236  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
196  01600237  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
197  01600238  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
198  01600239  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
199  01600240  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
200  01600242  "Изо" қара          2000    1    4608,00    4606,00
орындықтары
таблицаның жалғасы:
Р/c! Түгендеу !   Объектінің    ! Сатып  !Саны!  Бағасы  ! Сомасы
N !  нөмірі  !     атауы       !алу күні!    !          !
-------------------------------------------------------------------
1 !     2    !        3        !    4   !  5 !     6    !    7
___________________________________________________________________
201  01600245  Р20бч. киім-кешек   2000    1   20160,00   20160,00
шкафы
202  01600246  Р202 қағаздарға     2000    1   18720,00   18720,00
арналған қара
шкаф
203  01600247  Р202 қағаздарға     2000    1   18720,00   18720,00
арналған қара
шкаф
204  01600248  Р206ч. киім-кешек   2000    1   20160,00   20160,00
шкафы
205  01600249  Р202 қағаздарға     2000    1   18720,00   18720,00
арналған қара шкаф

146  01600161  Телефон "Panasonik" 1999    1   14850,00   14850,00
147  01600162  Телефон "Panasonik" 1999    1   16875,00   16875,00
148  01600172  Жалюзи (комплект)   1999    1    1970,00  164500,00
149  01600173  Сейф бухгалтерский  1999    1   75000,00   75000,00
150  01600178  Стол письменный     1999    1   11360,00   11360,00
151  01600179  Компьютерный стол   1999    1   12070,00   12070,00
152  01600180  Стол угловой        1999    1    9230,00    9230,00
153  01600181  Стол приставка      1999    1    9940,00    9940,00
154  01600182  Стол приставка      1999    1    9940,00    9940,00
155  01600183  Тумба контейнер     1999    1    9940,00    9940,00
156  01600184  Тумба контейнер     1999    1    9940,00    9940,00
157  01600185  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
158  01600186  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
159  01600187  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
160  01600188  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
161  01600189  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
162  01600190  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
163  01600192  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
164  01600193  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
165  01600204  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
166  01600205  Стол орех. L4       2000    1   10080,00   10080,00
167  01600206  Шкаф для одежды
Р206ч               2000    1   20160,00   20160,00
168  01600207  Шкаф для бумаг.
орех Р306           2000    1   23040,00   23040,00
169  01600208  Стол орех для
заседаний L29       2000    1   10080,00   10080,00
170  01600209  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
171  01600210  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
172  01600211  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
173  01600212  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
174  01600213  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
175  01600214  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
176  01600215  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
177  01600216  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
178  01800217  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
179  01600218  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
180  01600219  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
181  01600221  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
182  01600223  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
183  01600224  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
184  01600225  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
185  01600226  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
186  01600227  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
187  01600228  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
188  01600229  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
189  01600230  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
190  01600231  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
191  01600232  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
192  01800233  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
193  01600234  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
194  01600235  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
195  01600236  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
196  01600237  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
197  01600238  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
198  01600239  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
199  01600240  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
200  01600242  Стулья "Изо" черн.  2000    1    4608,00    4608,00
201  01600245  Шкаф для одежды
Р206ч.              2000    1   20160,00   20160,00
202  01600246  Шкаф для бумаг.
черн. Р202          2000    1   18720,00   18720,00
203  01600247  Шкаф для бумаг.
черн. Р202          2000    1   18720,00   18720,00
204  01600248  Шкаф для одежды
Р206ч.              2000    1   20160,00   20160,00
205  01600249  Шкаф для бумаг
черн. Р202          2000    1   18720,00   18720,00

206  01600250  L5 қара үстелі      2000    1   11520,00   11520,00
207  01600251  М2 компьютерлік     2000    1    9360,00    9360,00
қара үстел
208  01600252  V1 бұрыштық қара    2000    1    6640,00    8640,00
үстел
209  01600253  С2 қара тумбочкасы  2000    1    9360,00    9360,00
210  01600254  У2 жаңғ. журнал     2000    1    5760,00    5760,00
үстелі
211  01600255  Olivetti E510       1999    1   29498,00   29498,00
басу машинкасы
212  01600257  ЗМ WS 180 Wall
Screen экраны
(үст. қоят.)        2000    1   29510,00   29510,00
213  01600260  АНч. жазу үстелі    2000    1   17280,00   17280,00
214  01600261  А11ч. жазу үстелі   2000    1   17280,00   17280,00
215  01600262  А11ч. жазу үстелі   2000    1   17280,00   17280,00
216  01600264  Металл шкаф         2000    1   25000,00   25000,00
217  01600265  Металл шкаф         2000    1   25000,00   25000,00
218  01600266  Металл шкаф         2000    1   15600,00   15600,00
219  01600267  Металл шкаф         2000    1   15600,00   15600,00
220  01600268  Металл шкаф         2000    1   15600,00   15600,00
221  01600269  "Panasonik" KX-T180 1999    1   14500,00   14500,00
телефоны
222  01600270  "Panasonik"         1999    1    4950,00    4950,00
KX-T10SK телефоны
223  01600271  "Panasonik"
KX-T5SK телефоны    1999    1    3850,00    3850,00
224  01600277  SIMENS "В" жылу     1999    1    7200,00    7200,00
вентиляторы
225  01600278  Пультті вентилятор  1999    1    6050,00    6050,00
228  01600279  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
227  01600260  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
226  01800281  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
229  01600282  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
230  01600283  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
231  01600264  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
232  01600285  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
233  01600286  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
234  01600287  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
235  01600288  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
236  01600289  Металл сейф         1999    1   15600,00   15600,00
237  01600290  Металл шкаф         1999    1   19320,00   19320,00
------------------------------------------------------------------
ЖИЫНЫ                     257            2984980,00
"01" шоты бойынша барлығы 390           11665739,00
------------------------------------------------------------------

206  01600250  Стол черн. L5       2000    1   11520,00   11520,00
207  01600251  Компьютерный стол
черн. М2            2000    1    9360,00    9360,00
208  01600252  Стол угловой
черн. V1            2000    1    8640,00    8640,00
209  01600253  Тумбочка черн.С2    2000    1    9360,00    9360,00
210  01600254  Журнальный столик
орех У2             2000    1    5760,00    5760,00
211  01600255  Печатная машинка
Olivetti E510       1999    1   29498,00   29498,00
212  01600257  Экран ЗМ WS 180
Wall Screen (наст)  2000    1   29510,00   29510,00
213  01600260  Стол письменный
АНч.                2000    1   17280,00   17280,00
214  01600261  Стол письменный
А11ч.               2000    1   17280,00   17280,00
215  01600262  Стол письменный
А11ч.               2000    1   17280,00   17280,00
216  01600264  Шкаф металлический  2000    1   25000,00   25000,00
217  01600265  Шкаф металлический  2000    1   25000,00   25000,00
218  01600266  Сейф металлический  2000    1   15600,00   15600,00
219  01600267  Сейф металлический  2000    1   15600,00   15600,00
220  01600268  Сейф металлический  2000    1   15600,00   15600,00
221  01600269  Телефон "Panasonik"
KX-T180             1999    1   14500,00   14500,00
222  01600270  Телефон "Panasonik"
KX-T10SK            1999    1    4950,00    4950,00
223  01600271  Телефон "Panasonik"
KX-T5SK             1999    1    3850,00    3850,00
224  01600277  Тепловентилятор
SIMENS "В"          1999    1    7200,00    7200,00
225  01600278  Вентилятор с
пультом             1999    1    6050,00    6050,00
228  01600279  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
227  01600280  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
226  01800281  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
229  01600282  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
230  01600283  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
231  01600284  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
232  01600285  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
233  01600286  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
234  01600287  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
235  01600288  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
236  01600289  Сейф металлический  1999    1   15600,00   15600,00
237  01600290  Шкаф металлический  1999    1   19320,00   19320,00
------------------------------------------------------------------
Итого                     237            2984952,00
Всего по счету "01"       390           11665739,00
------------------------------------------------------------------

1          1  Вентилятор          1999    1    2600,00    2600,00
2          2  Вентилятор          1999    1    2600,00    2600,00
3          3  Кофе қайнатқыш      1999    1    3900,00    3900,00
4         16 "Bindtone" радиаторы 1999    1   11985,00   11985,00
5         17 "Bindtone" радиаторы 1999    1   11985,00   11985,00
6         18 "Laminox" 9 секц.    1999    1   10582,00   10582,00
радиаторы
7         19 "Laminox" 9 секц.    1999    1   10582,00   10582,00
радиаторы
8         20 "Laminox" 8 секц.    1999    1   10153,00   10153,00
радиаторы
9         21 "Laminox" 8 секц.    1999    1   10153,00   10153,00
радиаторы
10      26-33 Төртбұрыш айна      1999    7    1200,00    8400,00
11      34-35 Дөңгелек айна       1999    1    2600,00    2600,00
12      36-37 Жартылай дөңгелек
айна                1999    2    3000,00    6000,00
13         38 Үлкен айна          1999    1    4748,00    4748,00
14         24 ҚР Президентінің
портреті            1999    1    7550,00    7550,00
15         25 ҚР Президентінің
портреті            1999    1    7550,00    7550,00
16         23 ҚР-ның Елтаңбасы    1999    1   25300,00   25300,00
17            PHILIPS НD 4629     1999    1    5600,00    5600,00
шәйнегі
18            TEFAL Viitese       1999    1    6400,00    6400,00
шәйнегі
19         41 Антена              1999    1    1050,00    1050,00
20         42 Істерді тігуге
арналған станок     1999    1    1200,00    1200,00
21      47-48 CITIZEN SDC 414     1999    2    3096,00    6192,00
калькуляторы
22      49-62 Телефон фильтрі
(аналогтық)         1999   14    3660,00   51240,00
23      63-78 Телефон фильтрі
(сандық)            1999    7    9996,00   69972,00
24     79-148 Радиотрансляция     1999   70   14594,00 1021580,00
фильтрі
25    149-150 Genius Easy
Mouse PS/2 мышкасы  1999    2     530,00    1060,00
26            Фильтр тел.
(аналогтық)         2002    5    4050,00   20250,00
27            Фильтр тел.
(сандық)            2002   62    9760,00  605120,00
28      45-46 Телефон аппараты    1999    2    3625,00    7250,00
29            ҚР-ның Туы                  1    4500,00    4500,00
30            Мәрмәр төсеніш              1   33600,00   33600,00

1          1  Вентилятор          1999    1    2600,00    2600,00
2          2  Вентилятор          1999    1    2600,00    2600,00
3          3  Кофеварка           1999    1    3900,00    3900,00
4         16  Радиатор "Bindtone" 1999    1   11985,00   11985,00
5         17  Радиатор "Bindtone" 1999    1   11985,00   11985,00
6         18  Радиатор "Laminox"
9 секц.            1999    1   10582,00   10582,00
7         19  Радиатор "Laminox"
9 секц.            1999    1   10582,00   10582,00
8         20  Радиатор "Laminox"
8 секц.            1999    1   10153,00   10153,00
9         21  Радиатор "Laminox"
6 секц.            1999    1   10153,00   10153,00
10      26-33  Зеркало квадратное 1999    7    1200,00    8400,00
11      34-35  Зеркало овальное   1999    1    2600,00    2600,00
12      36-37  Зеркало
полуовальное       1999    2    3000,00    6000,00
13         38  Зеркало большое    1999    1    4748,00    4748,00
14         24  Портрет Президента
РК                 1999    1    7550,00    7550,00
15         25  Портрет Президента
РК                 1999    1    7550,00    7550,00
16         23  Герб РК            1999    1   25300,00   25300,00
17             Чайник PHILIPS
НD 4629            1999    1    5600,00    5600,00
18             Чайник TEFAL
Vittese            1999    1    6400,00    6400,00
19         41  Антенна            1999    1    1050,00    1050,00
20         42  Станок для
прошивания дел     1999    1    1200,00    1200,00
21      47-48  Калькулятор
CITIZEN SDC 414    1999    2    3096,00    6192,00
22      49-62  Фильтр телефонный
(аналоговый)       1999   14    3660,00   51240,00
23      63-78  Фильтр телефонный
(Цифровый)         1999    7    9996,00   69972,00
24     79-148  Фильтр
радиотрансляции    1999   70   14594,00 1021580,00
25    149-150  Мышка Genius Easy
Mouse PS/2         1999    2     530,00    1060,00
26             Фильтр тел.
аналоговый         2002    5    4050,00   20250,00
27             Фильтр тел.
цифровой           2002   62    9760,00  605120,00
28      45-46  Телефонный аппарат 1999    2    3625,00    7250,00
29             Флаг РК                    1    4500,00    4500,00
30             Подставка мраморная        1   33600,00   33600,00

31            Үстел шамы                  1    3000,00    3000,00
------------------------------------------------------------------
"07" шоты бойынша барлығы 194            1974702,00
------------------------------------------------------------------
Барлығы "01", "07" шоттары бойынша материалдық құндылықтар сомасы
13 640441,00 (он үш миллион алты жүз қырық мың төрт жүз қырық бір теңге 00 тиын)

31             Лампа настольная           1    3000,00    3000,00
--------------------------------------------------------------------
Всего по счету "07"       194            1974702,00
--------------------------------------------------------------------
Всего материальных ценностей по счетам "01", "07" в сумме
13 640 441,00 (Тринадцать миллионов шестьсот сорок тысяч четыреста
сорок один тенге 00 тиын)
____________________________________________________________________