Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 және 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 44 қаулыларына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 2 қараша N 1161
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1) "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына :
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"Шығындар" ІV бөлімінде:
"Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек" 6 функционалдық тобында:
"Әлеуметтік қамтамасыз ету" 1 ішкі функциясында:
"Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" 213 әкімшісі бойынша:
"Жерлеуге берілетін жәрдемақы" 045 бағдарламасында:
"Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатындарды жерлеуге берілетін жәрдемақы" 031 кіші бағдарламасы "жәрдемақы" деген сөзден кейін "және жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақылар" деген сөздермен толықтырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 44 қаулысына :
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
2-тармақтағы "8-бабы;" деген сөздерден кейін "Жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақы туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 13 шілдедегі Заңы, 7-бабы;" деген сөздермен толықтырылсын;
5-тармақ "арналған жәрдемақыларды" деген сөздерден кейін "және жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақыларды" деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақтың реттік нөмірі 1-жолында:
4-бағанда:
045 бағдарламаның атауындағы "Зейнеткерлерді, Ұлы Отан соғысының қатысушылар мен мүгедектерін" деген сөздер алынып тасталсын;
031 ішкі бағдарламаның атауы "арналған жәрдемақы" деген сөздерден кейін "және жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақылар" деген сөздермен толықтырылсын;
5-бағандағы "арналған жәрдемақы" деген сөздерден кейін "және жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақылар" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақ "Жерлеуге арналған жәрдемақы" деген сөздерден кейін "және жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақылар" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении дополнений и изменения в постановления Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 и от 11 января 2002 года N 44
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2002 года N 1161
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год":
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная помощь":
в подфункции 1 "Социальное обеспечение":
по администратору 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в программе 045 "Пособие на погребение":
подпрограмму 031 "Пособие на погребение получателей государственных социальных пособий" дополнить словами
"и государственных специальных пособий, работавших на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 44 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2002 год Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
в приложении 5 к указанному постановлению:
в пункте 2 после слова и цифры "статья 8;" дополнить словами " Закон Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "О государственном специальном пособии лицам, работавшим на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда" статья 7;";
пункт 5 дополнить словами "и государственных специальных пособий, работавших на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда";
в строке, порядковый номер 1, пункта 6:
в графе 4:
в наименовании программы 045 слова "пенсионеров, участников и
инвалидов Великой Отечественной войны" исключить;
наименование подпрограммы 031 дополнить словами "и государственных специальных пособий, работавших на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда";
графу 5 дополнить словами "и государственных специальных пособий, работавших на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда";
пункт 7 после слова "пособий" дополнить словами "и государственных специальных пособий, работавших на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан