Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 116 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 28 желтоқсан N 116б
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң республикалық бюджеттiк бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 116 қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 3-қосымшасында:
6-тармақтың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"(55 бiрлiк мөлшерiнде автокөлiк құралдарын; нысандық және арнайы киiм-кешектi: 2385 бiрлiк ерлер пальтосы, 432 бiрлiк әйелдер пальтосы, 68 бiрлiк қаракөл ерлер бөрігі, 2305 цигейка ерлер бөрiгі, 430 бiрлiк қаракөл бөрiктер, 1000 бiрлiк жеңсiз күрте, 2745 бiрлiк болонья курткасы, 500 пара әйелдер туфлиi, 200 бiрлiк ұзын жеңдi жазғы куртка, 200 бiрлiк қысқа жеңдi жазғы куртка, 16241 пара алмалы-салмалы (күнделiктi) погондар, 3245 пара алмалы-салмалы ақ (салтанатты) погондар, 5000 бiрлiк үлкен "жұлдызшалар, 15000 бiрлiк шағын жұлдызшалар, 658 бiрлiк KZ эмблемасы, 24 бiрлiк китель-шалбар, 10 бiрлiк куртка-шалбар, 58 бiрлiк ұзын жеңдi жейде, 935 бiрлiк қысқа жеңдi жейде, 8 дана фуражка, 16 дана шеврон, 32 грамм канитель, 8 бiрлiк кокарда, диаметрi 14 мм елтаңбасы бар 8 дана түйме төрт түрi бойынша нысандық киiм-кешектi қалпына келтiру жөнiндегi қызметтердi; арнайы техникалық құралдар мен байланыс құралдарын: 17 бiрлiк радиомикрофон, 13 бiрлiк сканерлейтiн қабылдағыш, 37 бiрлiк диктофон, 2 жинақталым портативтi дыбыс және бейне бақылау кешенiн, 18 бiрлiк құрамдастырылған передатчик, 3 бiрлiк сканерлейтiн қабылдағыш инверсиясымен, 3 бiрлiк құлыптарды талдау үшін арнайы құрал, 34 бiрлік ультрафиолет шам, 1 жинақталым үш арналы транкингтiк жабдықтар, 25 бiрлiк алып жүретiн үлгiдегi радиостанция, 7 бiрлiк автомобильдiк транкингтік радиостанция, 2 бiрлiк стационарлық транкингтiк радиостанция, 7 бiрлiк Motorola MTS 2000 радиостанциясын; басқа активтердi: 180 бiрлiк стол, 210 бірлiк орындық, 20 бiрлiк кiтап шкафын, 30 бiрлік киiм шкафын, 10 бірлiк 4 секциялы файл шкаф, 20 бiрлiк компьютер үшiн тұғырық, 131 текше метр жалюзи, 15 бiрлiк стол лампаларын, 30 бiрлiк вентилятор, 5 бiрлiк мөртабандар, 20 бiрлiк айна, 5 бiрлiк кресло, 5 бiрлiк басшылық үшiн офис жиhазы жинақталымын, 1 бiрлiк телевизор, 1 бiрлiк диван-кушетка, 2 бiрлiк микротолқынды печь, 3 бiрлiк тоңазытқыш, 3 бiрлiк шаңсорғыш; 1 бiрлiк кондиционер, 19 бiрлiк валюта детекторын, 2 бiрлiк спутниктiк жабдықтар терминалын; 3 бiрлiк ионизатор, 10 бiрлiк майлы жылытқыш; 2 бiрлiк электр шәйнек, қызметтiк куәлiкке арналған шығындау материалдарын: 3500 дана ВУ-1855P мұқаба-дайындамасын, 45 рулон РК-700 пленкасын, 45 рулон СК-700 қағазын сатып алу".
көрсетiлген қаулының 6-қосымшасында:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 116
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2002 года N 116б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 116 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства финансовой полиции Республики Казахстан на 2002 год", следующие изменения:
в приложении 3 к указанному постановлению:
графу 5 пункта 6 изложить в следующей редакции:
"Закуп: автотранспортных средств в количестве 55 единиц; форменного и специального обмундирования в количестве: пальто мужское 2385 единиц, пальто женское 432 единицы, шапка мужская из каракуля 68 единиц, шапка мужская из цигейки 2305 единиц, шапки из каракуля 430 единиц, безрукавки 1000 единиц, куртка болонья 2745 единиц, туфли женские 500 пар, куртка летняя с длинным рукавом 200 единиц, куртка летняя с коротким рукавом 200 единиц, погоны съемные (повседневные) 16241 пара, погоны съемные белые (парадные) 3245 пар, звездочки большие 5000 единиц, звездочки малые 15000 единиц, эмблема KZ 658 единиц, китель-брюки 24 единицы, куртка-брюки 10 единиц, рубашка с длинным рукавом 58 единиц, рубашка с коротким рукавом 935 единиц, фуражка 8 штук, шеврон 16 штук, канитель 32 грамма, кокарда 8 единиц, пуговицы диаметром 14 мм с гербом 8 штук, услуг по реставрации форменного обмундирования по четырем наименованиям; специальных технических средств и средств связи: радиомикрофон 17 единиц, сканирующий приемник 13 единиц, диктофон 37 единиц, портативный комплекс аудио- и видеоконтроля 2 комплекта, комбинированный передатчик 18 единиц, сканирующий приемник с инверсией 3 единицы, специальный инструмент для анализа замков 3 единицы, ультрафиолетовый фонарь 34 единицы, трехканальное транкинговое оборудование 1 комплект, радиостанция носимого типа 25 единиц, автомобильная транкинговая радиостанция 7 единиц, стационарная транкинговая радиостанция 2 единицы, радиостанция Motorola MTS 2000 7 единиц; прочих активов: стол 180 единиц, стул 210 единиц, шкаф книжный 20 единиц, шкаф платяной 30 единиц, файл шкаф 4-х секционный 10 единиц, подставка для компьютера 20 единиц, жалюзи 131 кв.м., настольные лампы 15 единиц, вентилятор 30 единиц, штампы 5 единиц, зеркало 20 единиц, кресло 5 единиц, комплект офисной мебели для руководства 5 единиц, телевизор 1 единица, диван-кушетка 1 единица, микроволновая печь 2 единицы, холодильник 3 единицы, пылесос 3 единицы, кондиционер 1 единица, детектор валют 19 единиц, терминал спутникового оборудования 2 единицы, ионизатор 3 единицы, обогреватель масляный 10 единиц, электрический чайник 2 единицы, расходных материалов для служебного удостоверения: обложка-заготовка ВУ-1855Р 3500 штук, пленка РК-700 45 рулонов, бумага СК-700 45 рулонов";
в приложении 6 к указанному постановлению:

6-тармақтың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"2002 жылы Қазақстан Республикасы Қаржы полициясы агенттiгiнiң бiрыңғай автоматтандырылған ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiн құру үшiн дайындау жұмыстары мен жоба алдындағы зерттеулер, сондай-ақ орталық аппаратты, Астана қаласы және Қарағанды облысы бойынша қаржы полициясы департаменттерiн 4 аудандық деңгейдегi аумақтық бөлiмшелерiмен бiрге қамтитын пилоттық аймақты құрудан тұратын әзiрлеудiң бiрiншi кезеңi жүргiзiледi, оның iшiнде: 1) екi қаржы полициясы департаментiнде 85 желiлiк жұмыс орнын құру үшiн кабельдiк жұмыстар жүргiзу; 2) жабдықты сатып алу және орнату, оның iшiнде: серверлер: деректер базасының 1 бас серверi, 2 аймақтық сервер; жұмыс станциялары: 241 жұмыс станциясы; перифериялық жабдықтар: 89 принтер, 22 сканер, 9 цифрлы камера; желiлiк жабдықтар: 14 коммутатор, коммутатор функциясына ие 3 желiлiк маршрутизатор, 13 модем, 3 кондиционер, 6 монтаждық шкаф, 6 үздiксiз қоректену көзi; 3) осы бағдарламаның шеңберiнде серверлер мен жұмыс станциялары үшiн базалық және жүйелiк бағдарламалық қамтамасыз етудi сатып алу; қолданбалы бағдарламалық қамтамасыз етудi әзiрлеу".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

графу 5 пункта 6 изложить в следующей редакции:
"В 2002 году будут проведены подготовительные работы и предпроектные исследования для создания единой автоматизированной информационно-телекоммуникационной системы Агентства финансовой полиции Республики Казахстан, а также первый этап разработки, заключающийся в создании пилотной зоны, охватывающей центральный аппарат, департаментов финансовой полиции по г. Астане и по Карагандинской области вместе с 4 территориальными подразделениями районного уровня, в том числе: 1) проведение кабельных работ для создания 85 рабочих сетевых мест в двух департаментах финансовой полиции; 2) приобретение и монтаж оборудования, в том числе: серверов: 1 главный сервер баз данных, 2 региональных сервера; рабочих станций: 241 рабочая станция; периферийного оборудования: 89 принтеров, 22 сканера, 9 цифровых камер; сетевого оборудования: 14 коммутаторов, 3 сетевых маршрутизатора с функцией коммутатора, 13 модемов, 3 кондиционера, 6 монтажных шкафов, 6 источников бесперебойного питания; 3) приобретение базового и системного программного обеспечения для серверов и рабочих станций в рамках данной программы; разработка прикладного программного обеспечения".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан