"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 5 қарашадағы N 1170 қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар  Жарлығына сәйкес, сондай-ақ жекелеген мемлекеттік органдардың үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің шаруашылық басқармасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (бұдан әрі - Кәсіпорын) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің қызметтік ғимараттарын пайдалануды жүзеге асыру және  жабдықтау функцияларын орындау Кәсіпорын қызметінің негізгі мәні болып айқындалсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігімен бірлесіп:
1) Кәсіпорын жарғысына тиісті өзгерістер мен толықтырулар енгізсін және оның әділет органдарында қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
5. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
6. Осы қаулы 2002 жылғы 2 қыркүйектен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Республиканском государственном казенном предприятии "Хозяйственное управление Министерства государственных доходов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2002 года N 1170
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 "О государственном предприятии", а также в целях обеспечения бесперебойной работы отдельных государственных органов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Переименовать Республиканское государственное казенное предприятие "Хозяйственное управление Министерства государственных доходов Республики Казахстан" в Республиканское государственное казенное предприятие "Хозяйственное управление Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан" (далее - Предприятие).
2. Основным предметом деятельности Предприятия определить осуществление эксплуатации служебных зданий и выполнение снабженческих функций Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан:
1) внести соответствующие изменения и дополнения в Устав Предприятия и обеспечить его перерегистрацию в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
5. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
6. Настоящее постановление вступает в силу со 2 сентября 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан