Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 8 қараша N 1179
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына  мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" деген бөлiмiнде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" деген функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" деген iшкi функциясында:
690 "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы" әкiмшiсi бойынша:
030 "Сайлау өткiзу" деген бағдарламасында:
031 "Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының депутаттарын сайлауды өткiзу" деген кiшi бағдарламасында "59014" деген сан "40014" деген санмен ауыстырылсын;
032 "Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаттарын сайлауды өткiзу" деген кiшi бағдарламасында "8925" деген сан "20925" деген санмен ауыстырылсын;
033 "Мәслихаттар депутаттарын сайлауды өткiзу" деген кiшi бағдарламасында "58000" деген сан "65000" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2002 года N 1179
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору 690 "Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан":
в программе 030 "Проведение выборов":
в подпрограмме 031 "Проведение выборов депутатов Сената Парламента Республики Казахстан" цифру "59014" заменить цифрой "40014";
в подпрограмме 032 "Проведение выборов депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан" цифру "8925" заменить цифрой "20925";
в подпрограмме 033 "Проведение выборов депутатов маслихатов" цифру "58000" заменить цифрой "65000".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан