Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 16 мамырдағы N 644 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 9 қараша N 1187. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 520 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 520 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының резиденттерi-жеке және заңды тұлғалардың КСРО Сыртқыэкономбанкi шоттарында оқшауландырылған қаражаттарын қайтару мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 16 мамырдағы N 644 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 18, 229-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасының резиденттерi-жеке және заңды тұлғалардың КСРО Сыртқыэкономбанкi шоттарында оқшауландырылған қаражаттарын қайтару мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Кәкiмжанов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Зейнолла Халидоллаұлы министрi, төраға
Иванов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Леонид Александрович вице-министрi, төрағаның орынбасары
Болатбекова - Қазақстан Республикасының Қаржы
Гүлбағила Қоңырбайқызы министрлiгi Еларалық қаржы
қатынастары басқармасының бастығы,
хатшы
Байбағысова - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Айсұлу Сәпиқызы Банкiнiң Халықаралық қатынастар
басқармасы бастығының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Әкежанов - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Қуат Балқашұлы министрлiгi Мемлекеттiң мүлiктiк
құқықтары, шарттар және талап
қою-қуыну жұмыстары басқармасының
бастығы
Әбжанов - "ТұранӘлем Банкi" ашық акционерлiк
Дәулет Көбенұлы қоғамы Директорлар кеңесiнiң мүшесi
(келiсiм бойынша);
мына жол:
"Өтеғұлов - Қазақстан Республикасы Қаржы
Мәулен Амангелдiұлы министрлiгiнiң Мемлекеттiк қарыз алу
департаментi директорының мiндетiн
атқарушы, хатшы"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Өтеғұлов - Қазақстан Республикасының
Мәулен Амангелдiұлы Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрлiгi Мемлекеттiк қарыз алуды
және кредит берудi жоспарлау
департаментiнiң директоры";
көрсетiлген құрамнан Павлов Александр Сергеевич, Дунаев Арман Ғалиасқарұлы, Тәжияқов Бисенғали Шамғалиұлы, Дауранов Шамиль Абдулұлы, Қосжанова Жанаркүл Тоғызбайқызы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года N 644
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2002 года N 1187. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 520
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 520.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2001 года N 644 "О межведомственной комиссии по вопросам возврата средств физических и юридических лиц-резидентов Республики Казахстан, заблокированных на счетах Внешэкономбанка СССР" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 18, ст. 229) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам возврата средств физических и юридических лиц - резидентов Республики Казахстан, заблокированных на счетах Внешэкономбанка СССР:
Какимжанова - Министра финансов Республики
Зейнуллу Халидолловича Казахстан, председателем
Иванова - вице-Министра финансов
Леонида Александровича Республики Казахстан, заместителем
председателя
Болатбекову - начальника Управления
Гульбагилу Конырбаевну межстрановых финансовых
отношений Министерства финансов
Республики Казахстан, секретарем
Байбагысову - заместителя начальника Управления
Айсулу Сапиевну международных отношений
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
Акижанова - начальника Управления
Куата Балхашовича имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой
работы Министерства юстиции
Республики Казахстан
Абжанова - члена Совета директоров открытого
Даулета Кубеновича акционерного общества "Банк
ТуранАлем" (по согласованию);
строку:
"Утегулов - исполняющий обязанности директора
Маулен Амангельдиевич Департамента государственного
заимствования Министерства
финансов Республики Казахстан,
секретарь"
изложить в следующей редакции:
"Утегулов - директор Департамента
Маулен Амангельдиевич планирования государственного
заимствования и кредитования
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Павлова Александра Сергеевича, Дунаева Армана Галиаскаровича, Таджиякова Бисенгали Шамгалиевича, Дауранова Шамиля Абдуловича, Кощанову Жанаркуль Тогузбаевну.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан