Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 қыркүйектегі N 1031 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 11 қараша N 1192. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы N 1134 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 қыркүйектегі N 1031  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 30, 334-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтағы "екі" деген сөз "үш" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года N 1031
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2002 года N 1192. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1134 (P041134)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2002 года N 1031 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по государственным закупкам" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 334) следующее изменение:
в пункте 3 слово "двух" заменить словом "трех".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан