Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 және 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 қараша N 1216
Қазақстан Республикасының Yкiметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсін:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.04.01. N 314 қаулысымен ;
2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2002 жылғы 7 қазандағы N 1096 қаулысына :
2-тармақта:
2) тармақшада "Ауыл шаруашылығы министрлігiнің Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетi" деген сөздер "Ауыл шаруашылығы министрлігінiң Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшада "Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң" деген сөздер "Ауыл шаруашылығы министрлiгi Орман және аңшылық шаруашылығы комитетiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Үкіметінің 2003.04.01 N 314, 2005.04.06 N 310 қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39 и от 7 октября 2002 года N 1096
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2002 года N 1216
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) (подпункт утратил силу - постановлением  Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314);
2) в постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2002 года N 1096 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан":
в пункте 2:
в подпункте 2) слова "Комитет лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства" заменить словами "Комитет лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства";
в подпункте 4) слова "Комитета лесного, рыбного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства" заменить словами "Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства". <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 6 апреля 2005 г. N 310  .
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан