Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 18 қараша N 1217. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 560 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.09.2017 № 560 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепiлдiгi бар мемлекеттік емес сыртқы заемдардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 21 маусымдағы N 813 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Республикалық бюджеттен берiлген несиелердi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының мемлекеттiк кепілдiгi бар мемлекеттiк емес сыртқы заемдардың шеңберiнде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзілсiн:
Иванов - Қазақстан Республикасының
Леонид Александрович Қаржы вице-министрi,
төрағаның орынбасары;
Әшiмов - Қазақстан Республикасының
Нұрғали Сәдуақасұлы Энергетика және минералдық
ресурстар бiрiншi вице-министрi;
Тәжияқов - Қазақстан Республикасының
Бисенғали Шамғалиұлы Ұлттық Банкi Төрағасының
орынбасары (келiсiм бойынша);
Аманбаев - Қазақстан Республикасының Iшкi
Mұpaт Epмұxaнұлы iстер вице-министрi;
Есенғалиев - Қазақстан Республикасының Көлiк
Бақытжан Iзтiлеуұлы және коммуникациялар вице-министрi;
Мүлкин - Қазақстан Республикасының
Сейiтқали Жалмұхаметұлы Кедендiк бақылау агенттігi
төрағасының орынбасары;
Әбдiрахманов - Қазақстан Республикасы Қаржы
Марат Мәулетжанұлы министрлiгінiң Салық комитетi
төрағасының орынбасары;
Кадюков - Қазақстан Республикасы Қаржы
Николай Викторович министрлiгінiң Мемлекеттік мүлiк
және жекешелендiру комитетi
төрағасының орынбасары;
Ыбырайымов - Қазақстан Республикасының
Рүстембек Қуатәлiұлы Қаржы министрлiгі Мемлекеттiк
борыш және кредит беру
департаментiнiң директоры
орынбасарының мiндетiн атқарушы,
хатшы;
Беркiнбаев - "Медетшi қор" жабық акционерлік
Сабыржан Омарханұлы қоғамы президентiнiң мiндетiн
атқарушы (келiсiм бойынша);
Жақселеков - "Қазақстанның Даму Банкi"
Тимур Ермекұлы жабық акционерлiк қоғамының
вице-президентi (келiсiм бойынша);
мынадай жолдар:
"Павлов - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қаржы
министрi, төраға;
Дунаев - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы Қаржы вице-министрi, төрағаның
орынбасары;
Аймақов - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы Экономика және сауда вице-министрi;
Смағұлов - Қазақстан Республикасы
Болат Советұлы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң
Дәрменсiз борышкерлермен жұмыс
iстеу жөнiндегi комитетi
төрағасының орынбасары;"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Павлов - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич Премьер-Министрiнiң бiрiншi
орынбасары, төраға;
Дунаев - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi;
Аймақов - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Жаңабекұлы Индустрия және сауда вице-министрi;
Смағұлов - Қазақстан Республикасы Қаржы
Болат Советұлы министрлiгiнiң Дәрменсiз
борышкерлермен жұмыс жөнiндегi
комитетi төрағасының орынбасары;";
көрсетiлген комиссия құрамынан Власов Николай Афанасьевич, Нефедов Петр Петрович, Өтеғұлов Мәулен Амангелдiұлы, Тұртаев Алмат Керiмбайұлы, Күзембаева Маржан Бопайқызы, Төлегенов Нариман Майданұлы, Досмұқаметов Қанат Мұхаметкәрiмұлы шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2002 года N 1217. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 сентября 2017 года № 560
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.09.2017 № 560.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1999 года N 813 "О создании Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках негосударственных внешних займов, имеющих государственные гарантии Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Иванова - вице-Министра финансов
Леонида Александровича Республики Казахстан,
заместителем председателя;
Ашимова - первого вице-Министра
Нургали Садвакасовича энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
Таджиякова - заместителя Председателя
Бисенгали Шамгалиевича Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию);
Аманбаева - вице-Министра внутренних дел
Мурата Ермухановича Республики Казахстан;
Исенгалиева - вице-Министра транспорта и
Бахытжана Изтлеуовича коммуникаций Республики
Казахстан;
Мулькина - заместителя Председателя
Сейтгали Джальмухамедовича Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан;
Абдрахманова - заместителя Председателя
Марата Маулетжановича налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан;
Кадюкова Николая Викторовича - заместителя Председателя
Комитета государственного
имущества и приватизации
Министерства финансов
Республики Казахстан;
Ибраимова - исполняющего обязанности
Рустембека Куаталиновича заместителя директора
Департамента государственного
долга и кредитования
Министерства финансов Республики
Казахстан, секретарем;
Беркинбаева - исполняющего обязанности
Сабыржана Омархановича президента закрытого
акционерного общества
"Реабилитационный фонд"
(по согласованию);
Жакселекова Тимура Эрмековича - вице-президента закрытого
акционерного общества
"Банк Развития Казахстана"
(по согласованию);
строки:
"Павлов Александр Сергеевич - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан,
председатель;
Дунаев Арман Галиаскарович - вице-Министр финансов Республики
Казахстан, заместитель
председателя;
Аймаков Бауржан Жанабекович - вице-Министр экономики и
торговли Республики Казахстан;
Смагулов Болат Советович - заместитель Председателя
Комитета по работе с
несостоятельными должниками
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан;";
изложить в следующей редакции:
"Павлов Александр Сергеевич - Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан,
председатель;
Дунаев Арман Галиаскарович - вице-Министр экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан;
Аймаков Бауржан Жанабекович - вице-Министр индустрии и
торговли Республики Казахстан;
Смагулов Болат Советович - заместитель Председателя
Комитета по работе с
несостоятельными должниками
Министерства финансов Республики
Казахстан;";
вывести из состава указанной комиссии: Власова Николая Афанасьевича, Нефедова Петра Петровича, Утегулова Маулена Амангельдиевича, Туртаева Алмата Керимбаевича, Кузембаеву Маржан Бопаевну, Тулегенова Наримана Майдановича, Досмукаметова Каната Мухаметкаримовича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан