Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасының Сауда өкілдігін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 19 қарашадағы N 1222 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 22 ақпандағы № 149 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 22.02.2023 № 149 қаулысымен.
Сауда-экономикалық байланыстарды кеңейту және 1992 жылғы 22 қазанда Мәскеу қаласында жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Сауда өкілдіктерін өзара құру туралы келісімді іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мәскеу қаласында Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасының Сауда өкілдігі құрылсын.
Ескерту. Тақырыбы және 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003 жылғы 16 мамырдағы N 455 қаулысымен.
2. Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасының Сауда өкілдігін қаржыландыру және материалдық-техникалық қамтамасыз ету республикалық бюджет қаражатынан жүзеге асырылсын.
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003 жылғы 16 мамырдағы N 455 қаулысымен.
3. Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасы Сауда өкілдігінің штат саны 12 бірлік санында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.07.26 N 858 қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об учреждении Торгового представительства Республики Казахстан в Российской Федерации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2002 года N 1222. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2023 года № 149.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.02.2023 № 149.
Сноска. В заголовке и в пунктах 1,2, и 3 слово "Правительства" исключено - постановлением Правительства РК от 16 мая 2003 г. N 455
В целях расширения торгово-экономических связей и реализации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о взаимном учреждении Торговых представительств, совершенного в городе Москве 22 октября 1992 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Учредить в городе Москве Торговое представительство Республики Казахстан в Российской Федерации.
2. Финансирование и материально-техническое обеспечение Торгового представительства Республики Казахстан в Российской Федерации осуществлять из средств республиканского бюджета.
3. Утвердить штатную численность Торгового представительства Республики Казахстан в Российской Федерации в количестве 12 единиц.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 26.07.2011 № 858.
4. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан