Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 13 тамыздағы N 1057 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 21 қараша N 1234
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Махамбет Өтемісовтің 200 жылдық мерейтойын дайындау және өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 13 тамыздағы N 1057 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 29, 373-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Махамбет Өтемісовтің 200 жылдық мерейтойын дайындау және өткізу жөніндегі республикалық мерейтой комиссиясының құрамына мыналар енгізілсін:
Мұхаметжанов               - Қазақстан Республикасы
Бауыржан Әлімұлы             Премьер-Министрінің орынбасары,
төраға орынбасары
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасы
Бақытжан Тұрсынұлы           Премьер-Министрінің Кеңсесі
Әлеуметтік-мәдени даму бөлімінің
меңгерушісі
Лавриненко                 - Қазақстан Республикасының Көлік және
Юрий Иванович                коммуникациялар бірінші вице-министрі
Мусин                      - Атырау облысының әкімі
Аслан Есболайұлы
Аманшаев                   - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ермек Әмірханұлы             ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі Мәдениет комитетінің
төрағасы;
мына жолдар:
"Тілеухан                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Бекболат Қанайұлы            ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі Мәдениет комитетінің
төрағасы
Есдәулет                   - Қазақстан Республикасы
Ұлықбек Оразбайұлы           Премьер-Министрінің Кеңсесі
Әлеметтік-мәдени даму
бөлімі мәдениет секторының
меңгерушісі"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Тілеухан                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Бекболат Қанайұлы            ақпарат және қоғамдық келісім
вице-министрі
Есдәулет                   - "Қазақ әдебиеті" газетінің
Ұлықбек Оразбайұлы           бас редакторы".
көрсетілген комиссияның құрамынан мыналар шығарылсын: Мусин Ерік Мазанұлы, Шнейдмюллер Владимир Викторович, Дәукеев Серікбек Жүсіпбекұлы, Қасейінов Дүйсен Қорабайұлы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2001 года N 1057
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2002 года N 1234
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2001 года N 1057 "О подготовке и проведении 200-летнего юбилея Махамбета Утемисова" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 29, ст. 373) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской комиссии по подготовке и проведению 200-летнего юбилея Махамбета Утемисова:
Мухамеджанова                  - Заместителя Премьер-Министра
Бауржана Алимовича               Республики Казахстан, заместителем
председателя
Жумагулова                     - заведующего Отделом
Бакытжана Турсыновича            социально-культурного развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Лавриненко                     - первого вице-Министра транспорта и
Юрия Ивановича                   коммуникаций Республики Казахстан
Мусина                         - акима Атырауской области
Аслана Еспулаевича
Аманшаева                      - Председателя Комитета культуры
Ермека Амирхановича              Министерства культуры,
информации и общественного
согласия Республики Казахстан;
строки:
"Тлеухан                       - Председатель Комитета культуры
Бекболат Канаевич                Министерства культуры,
информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Есдаулет                       - заведующий сектором Отдела
Улыкбек Оразбаевич               социально-культурного развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Тлеухан                       - вице-Министр культуры,
Бекболат Канаевич                информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Есдаулет                       - главный редактор газеты
Улыкбек Оразбаевич               "Казак адебиетi";
вывести из состава указанной комиссии: Мусина Ерика Мазановича, Шнейдмюллера Владимира Викторовича, Даукеева Серикбека Жусупбековича, Касеинова Дюсена Корабаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан