Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының міндетін атқаруды жүктеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 23 қараша N 1244
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті төрағасының міндетін атқару Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы бірінші вице-министрі Асқар Исабекұлы Мырзахметовке жүктелсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О возложении исполнения обязанностей Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2002 года N 1244
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Возложить на Мырзахметова Аскара Исабековича - первого вице-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан исполнение обязанностей Председателя Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан