А.Ә.Мәмбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 27 қараша N 1265
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Алматбек Әбілхасымұлы Мәмбетов Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Азаматтық авиация комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Мамбетове А.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2002 года N 1265
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Мамбетова Алматбека Абилхасимовича Председателем
Комитета гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан