Қарағанды облысының Темiртау қаласындағы N 5 орта мектепке Ғабиден Мұстафиннiң есiмiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 23 желтоқсан N 1342
"Қазақстан Республикасындағы ұйымдарды, темiр жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектiлердi атау мен қайта атаудың және олардың атауларының транскрипциясын өзгертудiң тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 5 наурыздағы N 281 қаулысына сәйкес және Қарағанды облысы әкiмдiгiнiң ұсынысын ескере отырып, Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қарағанды облысы Темiртау қаласындағы N 5 орта мектепке қазақ әдебиетiнiң классигi Ғабиден Мұстафиннiң есiмi берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О присвоении имени Габидена Мустафина средней школе N 5 города Темиртау Карагандинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2002 года N 1342
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико-географических объектов Республики Казахстан и изменения транскрипции их названий" и с учетом предложения акимата Карагандинской области Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Присвоить имя Габидена Мустафина, классика казахской литературы, средней школе N 5 города Темиртау Карагандинской области.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан