Ауғанстанға көмек көрсету бойынша ұсыныстар дайындау жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 24 желтоқсан N 1353
Ауғанстанды соғыстан кейiнгi оңалту процесiне Қазақстан Республикасының қатысуы жөнiндегi ұсыныстарды дайындауды жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мынадай құрамда Ауғанстанға көмек көрсету бойынша ведомствоаралық комиссия (бұдан әрi - Комиссия) құрылсын:
Жақсыбеков                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Әдiлбек Рыскелдiұлы             және сауда министрi, төраға
Оразбай                       - Қазақстан Республикасының Сыртқы
Асқар Тұтқышбай                 iстер министрлiгi Азия, Таяу Шығыс
және Африка департаментiнiң
директоры, төрағаның орынбасары
Шақшақбаев                    - Қазақстан Республикасының Индустрия
Вадим Шәмiлұлы                  және сауда министрлiгi Сауда
комитетiнiң төрағасы, хатшы
Асанов                        - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Жақып Қажманұлы                 вице-министрi
Ойнаров                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Азамат Рысқұлұлы                вице-министрi
Өскiмбаев                     - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Қожамұрат Бейiсұлы              вице-министрi
Коржова                       - Қазақстан Республикасының Экономика
Наталья Артемовна               және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi
Есенғалиев                    - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Кенжебай Есенғалиұлы            министрiнiң аппараты Халықаралық
ынтымақтастық департаментiнiң
бастығы
Сақыпов                       - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Камалхан Еркешұлы               коммуникациялар министрлiгi
Транзиттiк саясат және сыртқы
байланыстар департаментiнiң
директоры
Шәйдiлдинова                  - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Дана Төлеуханқызы               халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi Еңбек және жұмыспен
қамту департаментінің директоры
Сағын                         - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Халел Әлжанұлы                  сақтау министрлiгi Емдеу-алдын
алу жұмыстары департаментiнiң
директоры
Күзембаев                     - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Валерий Әлiбекұлы               министрлiгi Өнер және халықаралық
мәдени байланыстар департаментiнiң
директоры
Әбдiрасылов                   - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Болатбек Серiкбайұлы            ғылым министрлiгi Жоғары және
жоғары оқу орнынан кейінгі
кәсiптiк бiлiм беру департаментiнiң
директоры
Қонаев                        - Қазақстан Республикасының Төтенше
Эльдар Асқарұлы                 жағдайлар жөнiндегi агенттiгi
Төтенше жағдайлардың алдын алу
департаментiнiң директоры
Тен                           - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Игорь Викторович                бақылау агенттiгi Кедендiк кiрiстер
департаментiнiң бастығы
Күрiшбаев                     - Қазақстан Республикасының
Ақылбек Қажығұлұлы              Ауыл шаруашылығы вице-министрi
Өжкенов                       - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Сұлтанұлы                 және минералдық ресурстар
министрлiгi Геология және жер
қойнауын қорғау комитетiнiң төрағасы
Битiмов                       - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Өмiртай Мақашұлы                қауiпсiздiк комитетi "Барлау"
қызметiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.12.03. N 1229 қаулысымен .

О создании Межведомственной комиссии по выработке предложений по оказанию помощи Афганистану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2002 года N 1353
В целях активизации выработки предложений по участию Республики Казахстан в процессе пост-военной реабилитации Афганистана Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Межведомственную комиссию по выработке предложений по оказанию помощи Афганистану (далее - Комиссия) в следующем составе:
Джаксыбеков                     - Министр индустрии и торговли
Адильбек Рыскельдинович           Республики Казахстан, председатель
Оразбай                         - директор Департамента Азии,
Аскар Тутхишбаевич                Ближнего Востока и Африки
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Шакшакбаев                      - председатель Комитета торговли
Вадим Шамильевич                  Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Куришбаев Ахылбек Кажигулович   -  вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Ужкенов Болат Султанович        -  Председатель Комитета геологии
и охраны недр Министерства
энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Битимов Омиртай Макашевич       -  директор службы "Барлау" Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Асанов                          -  вице-министр юстиции Республики
Жакип Кажманович                   Казахстан
Ойнаров                         -  вице-министр финансов Республики
Азамат Рыскулович                  Казахстан
Ускимбаев                       -  вице-министр внутренних дел
Кожамурат Беисович                 Республики Казахстан
Коржова                         -  вице-министр экономики и
Наталья Артемовна                  бюджетного планирования
Республики Казахстан
Есенгалиев                      -  начальник Департамента
Кенжебай Есенгалиевич              международного сотрудничества
Аппарата Министра обороны
Республики Казахстан
Сакипов                         -  директор Департамента транзитной
Камалхан Еркешевич                 политики и внешних связей
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Шайдилдинова                    -  директор Департамента труда и
Дана Тулеухановна                  занятости Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Сагын                           -  директор Департамента лечебно-
Халел Альжанович                   профилактической работы
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Кузембаев                       -  директор Департамента искусств и
Валерий Альбекович                 международных культурных связей
Министерства культуры Республики
Казахстан
Абдрасилов                      -  директор Департамента высшего и
Болатбек Серикбаевич               послевузовского профессионального
образования Министерства
образования и науки Республики
Казахстан
Кунаев                          -  директор Департамента
Эльдар Аскарович                   предупреждения чрезвычайных
ситуаций Агентства Республики
Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
Тен                             -  начальник Департамента таможенных
Игорь Викторович                   доходов Агентства таможенного
контроля Республики Казахстан <*>
Сноска. Состав с изменениями - постановлением Правительства Республики Kазахстан от 3 декабря 2003 года N 1229 .

2. Комиссия Ауғанстанды соғыстан кейiнгі оңалтуға Қазақстан Республикасының қатысуы және оған көмек көрсету жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Комиссияның жұмыс органы болып Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi белгiленсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Комиссии выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по участию Республики Казахстан в пост-военной реабилитации и оказанию помощи Афганистану.
3. Рабочим органом Комиссии определить Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан