Қазақстан Республикасы мүгедектерiнің қоғамдық бiрлестiктерi құратын ұйымдардан өндірiлетiн тауарлар мен көрсететiн қызметтерді конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен көрсетілетiн қызметтердің 2003 жылға арналған номенклатурасы мен олардың көлемi (пайыз көрінісiнде) бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1435
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бiрлестiктерi құратын ұйымдардан өндiрілетін тауарлар мен көрсететiн қызметтердi конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердің 2003 жылға арналған номенклатурасы бекiтілсiн.
2. Конкурстарды ұйымдастырушылар осы қаулыға қосымшада көрсетiлген тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асыру кезiнде Қазақстан Республикасы мүгедектерiнiң қоғамдық бiрлестіктерi құратын ұйымдардан өндiрiлетiн тауарлар мен көрсететiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды осы тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердi сатып алудың жалпы көлемiнің 30 пайызынан кем емес көлемде, заңнамада белгiленген тәртiппен жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1435 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы мүгедектерінің қоғамдық бiрлестiктерi құратын ұйымдардан өндiрiлетiн тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердi конкурсты ұйымдастырушылар сатып алатын тауарлар мен көрсетiлетiн қызметтердiң 2003 жылға арналған номенклатурасы
1. Азық-түлiк тауарлары:
1) нан, нан-тоқаш тағамдары;
2) макарон тағамдары;
3) консервіленген ет;
4) шұжық тағамдары.
2. Азық-түлiкке жатпайтын тауарлар:
1) тiгiн өнеркәсiбiнiң өнiмдерi;
2) тоқыма өнеркәсiбiнiң өнiмдерi;
3) арнайы киiм;
4) теріден тiгілген киiмдер және оның бұйымдары, терi бас киiмдер;
5) төсек-орын керек-жарақтары;
6) электротехникалық бұйымдар;
7) көлiк құралдары, ауыл шаруашылығы машиналары мен тракторлар үшiн қосалқы бөлшектер (сүзгiштер, электр сымдары, мәуесектер);
8) пластмасса, металл, былғары бұйымдары;
9) мал байлайтын шынжыр;
10) рабица торкөзi;
11) аяқ киiм тiгу және жөндеу;
12) тұрмыс, мектеп және кеңсе жиhазы;
13) кеңсе тауарлары;
14) құрылыс материалдары:
тротуар тақталары;
ағаш бұйымдары;
шегелер;
терезе және есiк жақтаулары;
15) қыл тазалау-мәуесек бұйымдары;
16) тығындау бұйымдары;
17) қатырма қағаз бұйымдары;

О номенклатуре товаров и услуг и их объемах (в процентном выражении), закупаемых организаторами конкурса у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан на 2003 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1435
В соответствии со статьей 27 Закона  Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить номенклатуру товаров и услуг, закупаемых организаторами конкурса у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан на 2003 год, согласно приложению.
2. Организаторам конкурсов при осуществлении государственных закупок товаров и услуг, перечисленных в приложении к настоящему постановлению, осуществлять в установленном законодательством порядке государственные закупки у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых общественными объединениями инвалидов Республики Казахстан в объеме не менее 30 процентов от общего объема закупок данных товаров и услуг.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года N 1435
Номенклатура
товаров и услуг, закупаемых организаторами конкурса
у организаций, производящих товары и услуги, создаваемых
общественными объединениями инвалидов
Республики Казахстан
на 2003 год
1. Продовольственные товары:
1) хлеб, хлебобулочные изделия;
2) макаронные изделия;
3) мясо консервированное;
4) колбасные изделия.
2. Непродовольственные товары:
1) изделия швейные;
2) продукция трикотажной промышленности;
3) спецодежда;
4) одежда меховая и ее принадлежности, меховые головные уборы;
5) постельные принадлежности;
6) электро-технические изделия;
7) запасные части для транспортных средств, сельхозмашин и
тракторов (фильтры, электропроводка, щетки);
8) изделия из пластмасс, металла, кожи;
9) цепи для привязи скота;
10) сетка рабица;
11) мебель бытовая, школьная и офисная;
12) канцелярские товары;
13) строительные материалы:
тротуарная плитка;
столярные изделия;
гвозди;
навесы оконные и дверные;
14) кисте-щеточные изделия;
15) укупорочные изделия;
16) картонажные изделия.

3. Қызмет көрсетулер:
1) аяқ киiм тiгу және жөндеу;
2) полиграфиялық;
3) салт-ғұрыптық;
4) жарнама-ақпарат, баспа қызметтерiн көрсету;
5) күрделі тұрмыстық техниканы жөндеу.

3. Услуги:
1) пошив и ремонт обуви;
2) полиграфические;
3) ритуальные;
4) рекламно-информационные, издательские услуги;
5) ремонт сложнобытовой техники.