Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азия экономикаларына арналған Арнайы Бағдарламасының Ұлттық үйлестiрушiсiн тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1436. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.12.29. N 1340 қаулысымен.
БҰҰ-ның Орталық Азия экономикаларына арналған Арнайы Бағдарламасын iске асыруды жалғастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Мәсiмов Кәрiм Қажымқанұлы Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азия экономикаларына арналған Арнайы Бағдарламасының Ұлттық үйлестiрушiсi болып тағайындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О назначении Национального Координатора Специальной Программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1436. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2003 года N 1340 (P031340)
В целях продолжения реализации Специальной Программы ООН для экономик Центральной Азии Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить Масимова Карима Кажимкановича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Национальным Координатором Специальной Программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии в Республике Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан