Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 ақпандағы N 258 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 25 қараша N 258а
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 ақпандағы N 258 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
5-бағандағы "450 мың тонна мөлшерінде астық сатып алу" деген сөздер "500 мың тоннаға дейін астық сатып алу" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2002 года N 258
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2002 года N 258а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2002 года N 258 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан на 2002 год" следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
в графе 5 слова "закуп порядка 450 тысяч тонн" заменить словами "закуп до 500 тысяч тонн".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан