"Кәмелетке толмағандардың қылмыстары және оларды қоғамға қарсы іс-әрекеттер жасауға тарту жөніндегі істер бойынша сот практикасы туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Пленумының 2002 жылғы 11 сәуірдегі N 6 нормативтік қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының 2003 жылғы 11 шілдедегі N 4 нормативтік қаулысы.
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жалпы отырысы қаулы етеді:
1. "Кәмелетке толмағандардың қылмыстары және оларды қоғамға қарсы іс-әрекеттер жасауға тарту жөніндегі істер бойынша сот практикасы туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Пленумының 2002 жылғы 11 сәуірдегі N 6 нормативтік қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
22-тармақтың 2-абзацы алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Конституциясының 4-бабына сәйкес, осы нормативтік қаулы қолданыстағы құқық құрамына енгізіледі және жалпыға бірдей міндетті болып табылады әрі ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының судьясы,
жалпы отырыс хатшысы

О внесении изменения в Нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан N 6 от 11 апреля 2002 года "О судебной практике по делам о преступлениях несовершеннолетних и о вовлечении их в преступную и иную антиобщественную деятельность"
Нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан от 11 июля 2003 года N 4.
Пленарное заседание Верховного Суда Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в нормативное постановление Верховного Суда Республики Казахстан N 6 от 11 апреля 2002 года "О судебной практике по делам о преступлениях несовершеннолетних и о вовлечении их в преступную и иную антиобщественную деятельность" следующее изменение:
абзац 2 пункта 22 исключить.
2. Согласно статье 4 Конституции Республики Казахстан настоящее нормативное постановление включается в состав действующего права, а также является общеобязательным и вступает в силу со дня официального опубликования.
Председатель
Верховного Суда
Республики Казахстан