Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қаңтардағы N 23 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 6 ақпан N 135
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинаумен (дайындаумен), сақтаумен, өңдеумен және сатумен айналысатын шаруашылық субъектілерінің қызметін бақылауды күшейту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қаңтардағы N 23 қаулысына  (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 1, 8-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасының Қаржы полициясы агенттігімен және Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігімен бірлесіп, рұқсаттық құжаттары жоқ түсті және қара металл сынықтары мен қалдықтарын қабылдау пункттері қызметінің жолын кесу жөніндегі іс-шараларды жүзеге асырсын және олардың іске асырылу барысы туралы Қазақстан Республикасының Үкіметіне тоқсан сайын ақпарат беріп отырсын";
2) 3-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден комитеті" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2000 года N 23
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2003 года N 135
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 января 2000 года N 23 "О мерах по усилению контроля за деятельностью хозяйствующих субъектов, занятых сбором (заготовкой), хранением, переработкой и реализацией лома и отходов цветных и черных металлов" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 1, ст. 8), следующие изменения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан совместно с Агентством финансовой полиции Республики Казахстан и Агентством таможенного контроля Республики Казахстан осуществлять мероприятия по пресечению деятельности пунктов приема лома и отходов цветных и черных металлов, не имеющих разрешительных документов, и ежеквартально представлять информацию в Правительство Республики Казахстан о ходе их реализации";
2) в пункте 3 слова "Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Агентству таможенного контроля Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан